NANA
Yılı: 2000
Cilt Sayısı: 21
Mangaka: Yazawa Ai
Yayınlayan: Shueisha

Hikâye aynı adı taşıyıp adaş olan iki genç kızın acı ve tatlı yaşamlarında birbirlerine nasıl tutunduklarını anlatmaktadır.

Komatsu Nana, aşk hayatı tam bir trajedi olan saf ve iyi huylu bir kızdır. Aşkı için yapamayacağı hiçbir şey yoktur. Kendisi için sadece yapabileceği sevmektir. Ama bir kere bağlandı mı kopamayan cinslerdendir. Bu yüzden pek çok kez hayalkırıklığına uğratılmış ve kalbi defalarca kırılmıştır ancak umudunu hiç kaybetmemiştir. En son ise Takumi'yi eş olarak kabul ederek...

Oosaki Nana, en büyük hayali bir rock n roll yıldızı olarak parlamaktır. Annesi kendisini terk etmiş ve büyükannesi de o gençken ölünce yalnız kalmıştır. Ren adlı çocuğa aşık olurken başka bir gruba katılarak yine Nana yalnız kalmıştır. Bundan sonraki amacı ise artık kaldığı grup olan Black Stones'u geliştirerek amacına ulaşmaktır. Tam mutluluğa erişirken bu sefer Hachi'nin seçimi ile tekrar yıkılır ama ne kendisi ne de Hachi birbirlerinden asla vazgeçmezler.

Çünkü her ikisi de biliyordur ki yüreklerinde aynı hissi, özlemi ve acıyı hatta mutluluğu hissediyorlardır. Onlar için hayatlarında bir amaç daha vardır. Birbirlerini yaşamları boyunca ya da son kez de olsa görebilmek...

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: