Karakter Adı: Alois Trancy
Yapım: Kuroshitsuji 2
Cinsiyet: Erkek

Alois Trancy'nin asıl adı Jim'dir. Küçükken birisi ailesini öldürüp, Alois'i kaçırmıştır. Onu bir köye götürüp köle olarak çalıştırır. Ama bu köyde bir salgın başlar ve Alois çok nüfuzlu bir adamın yanına gönderilir. Orada adama çeşitli oyunlar oynayarak sevgisini kazanır ve adam ölünce tüm mal varlığı ve soy adına konar. Londra'ya Claude Faustus adında bir uşakla geri döner. Tek amacı, hayatını mahvedenin o olduğuna inandığı ciel Phantomhive'a "sahip olmaktır".
Claude dışında, Hannah adında bir hizmetçisi ve üçüz hizmetçileri vardır. Onlara kötü davranır. Hatta Hannah'nın, ona doğrudan baktığı gerekçesiyle, gözünü çıkarmıştır. Dilinin üzerinde beş köşeli, sarı bir yıldız dövmesi vardır. Bu onun Claude ile kontratının mührüdür. Mini şortlar giyer. Claude'u çok sever ve onun da onu sevmesini ster. Ama Claude'un ifadesiz olması onu çok kızdırır.

*spoiler*

9. bölümde ölmek üzereyken, onu kurtarması için Claude'a yalvarır ve artık onun kendi sahibi olduğunu söyler.

Önceki
Önceki Konu:
Sebastian Michaelis
Sonraki
Sonraki Konu:
Claude Faustus

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu