Ao No Exorcist
Diğer İsimleri: Ao no Futsumashi, Blue Exorcist, The Blue Magic Exorcist
Yılı: 2009
Mangaka: KATOU Kazue
Yayınlayan: Shueisha

Var Olan iki Dünya vardır, bunlardan biri insanların yaşadığı Dünya'dır. Diğeri ise Zebanilerin Dünyası olan "Gehenna'dır". Normalde bu iki dünya arasında temasta bulunulamaz, ama her nasılsa zebaniler insanların içine girerek onları etki altına alabilmektedir. Zebanilerin Tanrısı olan Şeytanın sahip olamadığı tek şeyde bu ele geçirme olayıdır, fakat bunun nedeni onun içine girdiğinde dayanabilecek bir insan vücudunun bulunmamasıdır.
Bu nedenle Şeytan bir insandan iki çocuk yapar. Bu çocukların sahip olacakları güçle içlerine girerek Dünya'da bulunabilecekti. Bu çocuklar uzun yıllar dünyada yaşar. Biri çok zekidir, diğeri ise tembeldir. Şeytanın tüm güçleri tembel olan Rin'e geçmiştir.
15 yaşında Rin bunları öğrenir ve bir katananın içindeki saklı güçlerini açığa çıkarır. Fakat acaba o babasının İsteklerinin peşinden mi, yoksa ona karşı duyduğu nefretin peşinden mi gidecektir...

Yapılan Yorumlar

reprove
reprove10 Ocak 2010

Mutlaka Okuyun, Şuan 10.bölümde, her bölümü en az 46 sayfa. Ama Bahse Varım ki 2 ay içinde en iyi mangaların arasına girecek.

cntrk
cntrk11 Mayıs 2011

aferdersin mutlaka okuyun demişsinde ben bir yayınlanan bir kaç bölüme baktım en iyi anime listeme girdi ama türkçe çevrili mangasını bulamadım nerden okuyabiliceğimi söylermisin

SasuKee
SasuKee23 Kasım 2011

Süper bi MANGA BUU!

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: