Darker than Black: Ryuusei no Gemini
Diğer İsimleri: Darker than Black: Gemini of the Meteor
Yılı: 2009
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 12
Bölüm Süresi: 24 dakika
Yapımcılar: BONES

Hei ve Yin iki yıl önce yaşanan olaylar sonrası Sendika'dan kaçarlar. Yin bilinmedik bir sebepten dolayı Hei'den ayrılır ve Hei bu olaydan sonra sürekli içki içmeye başlar. Bu süre içerisinde değişik işler alan Hei en son Shion Pavlichenko adında genç bir yüklenici olan çocuğun peşine düşer. Amacı ise 2 yıl önce düşen meteorun özünü almaktır. Ancak Shion'un peşinde olan yalnız kendisi değildir. Sendika ve CIA'da Shion'un peşindedir. Shion ise olup biteni önceden babasıyla sezdiği için evlerinde bir kaç tane gizli geçit yaptırmışlardır. Ve Shion'u almaya geldikleri gün Shion bu gizli geçitleri kullanarak kaçmayı başarır, babası ise ölür. Diğer yandan Shion, ikiz kız kardeşi olan Suou'ya kendisi gibi giyinmesini söyler ve böylece Suou'yu herkes Shion zanneder. Ayrıca ona bir de kolye vermiştir, bunun birbirlerini bulacakları bir tılsım olduğunu söyler. Hei'nin peşinde olan Misaki Kirihara ise uzun zaman önce çalıştığı bölümden sürgün edilmiştir. Bu olaylar sonucunda Bölüm 3 adına çalışması için ona teklif götürürler. Misaki'de Hei'yi bulma ümidiyle bu işi kabul eder.
Hei ise Suou'nun Shion olmadığını öğrendiğinde iş işten geçmiştir. Birlikte beraber yolculuk etmeye başlamışlardır bile. Beraber başladıkları bu yolda Suou, Hei'den nefret etmesine rağmen Shion'u bulmak için onun peşinden gider. Suou bu yolculuk esnasında geçmişiyle ilgili hatıraların ne kadar farklı olduğunu zamanla öğrenecektir.
Bölümler:

1. The Black Cat Doesn't Have a Dream of the Star...
2. The Fallen Meteor...
3. Vanishing Into the Snow Field...
4. The Ark Rocks on the Lake...
5. Gunpowder Smoke Drifting Away, Life Drifting Away...
6. The Smell is Sweet, the Heart is Bitter
7. The Doll Sings to the Dancing Snow...
8. On Summer Days, the Sun Sways...
9. A Sudden Meeting On A Certain Day...
10. Your Smile in the Street of Lies...
11. The Water Bottom Dries, the Moon is Full...
12. The Ark of Stars

Önceki
Önceki Konu:
Silver Diamond
Sonraki
Sonraki Konu:
Ao No Exorcist

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: