Autumn Tales - Anime Manga Türkiye
Autumn Tales
Diğer İsimleri: A Tale of Autumn, Autumn Fairy Tale, Autumn In My Heart, Endless Love
Yılı: 2000
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 16
Yapımcılar: KBS

Yoon Joon-suh ve Yoon Eun-suh iki kardeştir. Ancak Eun-suh'un doğduğu gün başka bir çocuk daha dünyaya gelmiştir ve isim kartları karıştığı için farklı ailelere verilmişlerdir. Yani Joon-suh ile Eun-suh'un arasında kan bağı yoktur. Yıllar geçmiştir ve bir kaza sonucu Eun-suh'un ailesi Eun-suh'un kendi kızları olmadığını ve geçmişte yaşanan karışıklığı öğrenerek kendi öz kızlarını bulurlar. Eun-suh'un öz ailesinde annesi ve bir abisi vardır. Annesi oldukça fakirdir ve serseri oğlu yüzünden oldukça sıkıntı çekmektedir. Eun-suh'u büyüten aile ise bu olanları unutmak için öz kızlarını da alarak Amerika'ya gitmeye karar verir, ancak Eun-suh kendi öz annesinin yanında kalmaya karar verir.

Yıllar sonra sefalet içinde büyümüş olan Eun-suh telefon operatörü olarak çalışan oldukça güzel bir genç kız olmuştur. Ağabeyi Joon-suh ise nişanlanmış olmasına rağmen hâlâ Eun-suh'u aramaya devam etmektedir. Birbirlerini bulduklarında ise artık her şey onlar için daha bir zor hâl almaya başlar. Joon-suh ve Eun-suh'un kan bağı olmadığı halde birbirlerine duydukları kardeş sevgisi artık yerini farklı bir duyguya yer verir. Bu sırada Eun-suh'a kafayı takan Joon-suh'un arkadaşı Han Tae Suhk'da Eun-suh'u elde etmek için elinden geleni ardına koymaz.

Sonraki
Sonraki Konu:
Heo Jun

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: