Sailor Moon (Ay Savaşçısı), 2013 yazında hayranlarına yeniden merhaba diyecek! Yeni bölümler, mangayı sıkı sıkıya takip edecek ve hikâyenin devamını anlatan tamamen yeni animasyonlardan oluşacak.

Toei Animation'ın yapımcılığını üstlendiği animede şimdiye kadar yayınlanan Ay Savaşçısı bölümlerinde Sailor Moon ve Tuxedo Mask'i seslendiren Mitsuishi Kotono ve Furuya Tooru büyük ihtimalle işlerine geri dönecek. Açılış ve kapanış şarkıları Momoiro Clover Z adlı gruba ait olacak. Açılış şarkısının adı "Z Onna Sensou" (Z Kızları Savaşı) olarak belirtildi.

Sailor Moon'un çizeri mangaka Naoko Takeuchi, hayranlarına yazdığı mektupta yeni anime dizisini yapmaktan mutlu olduğunu, hayranlarının animeyi beğenmelerini umduğunu söyledi. Takeuchi, Sailor Moon'un hâlâ bu kadar desteğe sahip olmasını muhteşem bulduğunu ve bunun kendisini çok mutlu ettiğini açıkladı.

Naoko Takeuchi: "Yeni bir şeyler yapabileceğimi sanmıyordum, ama şimdi Sailor Moon'u geri getirmekten çok mutluyum!" dedi.

Açıklamaya göre yeni Sailor Moon bölümleri dünya çapında yayınlanacak ve hedef kitlesi, animenin orijinal hayran kitlesi olacak.


Kaynak.

Forum Başlığı.

Kategoriler:

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: