Beelzebub
Yılı: 2011
Türü: Diğer
Bölüm Sayısı: 60

Beelzebub yaşadığımız modern dünyada geçmektedir. Oga Tatsumi Ishiyama lisesinde birinci sınıf öğrencisi ve bir serseridir... Tüm düşmanlarını göz kapayıp açana kadar yendiği için ona Katil Ogre lakabı verilmiştir. Yine bir gün nehir kenarında kavga ederken, nehirde birinin sürüklendiğini görür. Aniden, sürüklenen adam kendini ikiye böler ve içinden bir bebek çıkar, lakin bu normal bir bebek değildir: Beelzebub IV


Artık insanlardan bıkan şeytan kral, oğlu Beelzebub'u bakıcısı Hilda ile insanoğlunu yok etmesi için dünyaya gönderir. Fakat bunun için dünyalı bir bakıcıya ihtiyacı olacaktır. Beelzebub çok kötü ve güçlü kişilere bağlanan bir bebektir, öyle ki Oga'yı gördüğü an ona bağlanacak ve bırakmak istemeyecektir. Fakat bu durumdan rahatsız olan Oga onu kendinden ayırmak için kendisi gibi saf kötü ve güçlü birini aramaya çalışır, fakat bulamaz. Hildegarde de ona Beelzebub'un bakıcısı ve annesi gibi olduğunu söyleyecektir, bu yüzden Oga'ya Beelzebub'u eğitmesini söyleyecek ve insan oğlunu yok edebilmesi için onu eğitmesini isteyecektir.

Sonraki
Sonraki Konu:
Defense Devil

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu