Bokurano
Diğer İsimleri: Bokura no, Ours
Yılı: 2007
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 24
Yapımcılar: GONZO

Bir yaz kampına giden 15 çocuk, 8'i erkek ve 7'si kız olan grup, deniz kıyısında oynarlarken bir mağara bulurlar. Mağaranın derinlerine giderler ve burada elektronik malzemeler, bilgisayar vs., bulurlar ve hemen ardından da bunların sahibi olan Kokopelli adındaki adamla tanışırlar. Kokopelli, bilgisayar oyunu tasarlayan bir programcıdır. Yeni oyunu ise Dünya'ya saldıran on beş uzaylının, büyük bir robot sayesinde Dünya'nın uzaylılara karşı savunulmasıdır. Bu oyunu test etmeleri için çocukları ikna eder ve hepsine bir kontrat imzalamalarını söyler. İçlerinden biri dışında hepsi imzalar ve bir an sonra gizemli bir şekilde sahilde uyanırlar ve demin gördüklerinin de sadece bir hayal olduğunu sanırlar. Ancak iki robotun ölümcül bir dövüşe girdiklerini ve kendilerinin de bu robotlardan birinin kokpitinde olduklarını görünce demin yaşadıklarının sandıkları gibi hayalden ibaret olmadığını anlarlar.

Düşündükleri gibi bilgisayar oyunu değilde gerçek hayatta oynanan bir savaş oyunu olduğunu anladıkları zaman ise bu anlaşmayı fes etmek için ellerinden gelen bir şey olmadığını görürler. Artık 15 robotu yok edip dünyalarını kurtarmaları gerekiyordur, ancak bunu başarabilmek o kadar kolay görünmüyordur.
Bölüm Listesi:

1. Game
2. Zearth
3. Secret
4. Strong
5. Weak
6. Lust
7. Scar
8. Vengeance
9. Family
10. Companion
11. Life
12. Blood Connections
13. Earth
14. Perplexity
15. Self-destruction
16. True Identity
17. Compassion
18. Reality
19. Mother
20. Destiny
21. Truth
22. Distance
23. Snowscape
24. Tale

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: