Yılı: 2007
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 2

Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan'ın ikinci serisi olarak konu yine aynı devam eder. Dokuro-chan isimli melek Sakura Kusakabe'nin her anını yine kana bulayarak onu defalarca öldürür ve yine sihirli sözlerle hayata döndürür. Sakura ise sınıf arkadaşı Shizuki'ye aşıktır ama Dokuro-chan yüzünden onunla başbaşa kalması nerdeyse imkansız gözükmektedir.


Dokuro

İyiliksever, koruyucu (özellikle Sakura'ya karşı), çabuk sinirlenen, Sakura'nın başına bir sürü bela getiren bir yapısı vardır. Ayrıca Sakura'dan fazlası ile hoşlanmaktadır. Aslında amacı Sakura'nın gelecekte ölümsüzlüğü bulmaması için elinden gelen her şeyi yapar çünkü onu öldürmeden de engellemeyi seçmiştir fakat her defasında öfkelenip Sakura'yı öldürür ama tekrar sihir yaparak onu hayata döndürür.

Sakura

Biraz utangaç olmasına karşın her defasında hoşlandığı kıza açılmamaktan yakınmaktadır. Bu yetmezmiş gibi de Dokuro'nun kendisine yaptığı acımasızlıklardan bıkmış olsa da yanında olmasına sevinir. Özelliklerinden bir tanesi olan çalışırken ölümsüzlüğü bulduğunu bilememesi ve Dokuro'nun onu neden çalıştırmak istememesini anlamıyordur.

Shizuki

Sakura'dan hoşlanmaktadır ama bunu ona bir türlü söyleyememektedir. Çekingen, zarif, anlayışlı bir yapısı vardır. Sakura'nın aptalca hareketlerini görmezden gelse de bazen onu Dokuro'dan kıskanmaktadır. Hatta Dokuro ile birlikte yaşaması kendisini az da olsa üzmektedir.Bölümler:

1. A) Sketching Event! Dokuro-chan!
B) Bukibuki-goshigoshi Battle! Dokuro-chan!
2. A) Accidents Happen In Closed Spaces! Dokuro-chan!
B) Valentine's Day Kiss! Dokuro-chan!

Önceki
Önceki Konu:
OverDrive
Sonraki
Sonraki Konu:
Clannad (2008)

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: