Cobra The Animation: Time Drive
Yılı: 2009
Türü: OAV
Bölüm Sayısı: 2
Yapımcılar: Magic Bus

Cobra anime serisinin bu ova serisinde Lady'nin geçmişi ve Cobra ile nasıl tanıştıkları anlatılmıştır.

Cobra, Lady'nin kendi vücudunun işlevlerini yitirdiğini ve varlığının giderek kaybolması üzerine rüyaların hikayecisi olan Sheherazade'a gider. Cobra ve Sheherazade, Lady'nin tamamen kaybolmadan önce neden bu hale geldiğini bulmak için geçmiş anılarına giderler. Cobra, geçmişteki eski yüzünün olduğu zamanlarda Lady ile yaşadığı günleri görür. Ve sonra Lady'nin aslında insan olduğu zamanları ve ona aşık olduğunu görür. Daha sonra Lady ile ilk tanıştığı zamanın içine girer ve Lady'nin aslında Prenses Emeralda olduğunu öğrenir.

Prenses Emeralda ise geçmişte, Gilos adındaki ölümsüz olan kötü canavarı yok etmeye çalışır, ama bunu başaramaz. Bu sırada Cobra ona yardım eder. Cobra geçmişi hatırladıkça Lady ise yok olmaya devam etmektedir. Cobra artık hem geçmişte ki hem de gelecekte ki Lady'i kurtarmak için elinden geleni yapmaya çalışır.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: