Crystal Blaze
Diğer İsimleri: Glass Maiden
Yılı: 2008
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 12
Yapımcılar: Studio Fantasia

Diver Şehri'nin civarında ki Rags Kasabası'nda yetenekli kişiler barındıran S&A Dedektif Acentesi vardır. Dedektif acentesinin patronu Shu adında genç yetenekli bir adamdır. Zamanında adalet için savaşmış başarılı bir polis dedektifiyken resmi otoriteye karşı gelmiş ve bunun sonucunda bu kasabaya sürülerek her şeyini kaybetmiştir. Bundan sonra kardeşi Akira ve asistanları Manami ve Ayaka ile küçük işler alarak hayatına devam etmiştir.
Bir gün Shu, Ayaka ve Manami'nin de karıştığı bir olay sonucunda gizemli bir kadını kurtarır. Kadın çırılçıplaktır ve eskiye dair hiç bir şey hatırlamıyordur ve bir takım ilginç güçleri vardır. Shu ve ekibi bu kadına bakar ve adını da Sara olarak koyarlar. Bu sırada ise şehirde Cam Kız'lar haberi yayılmaya başlamıştır. Sara'nın bu kızlarla ilgisi olup olmadığı ve Diver Şehri'ni bekleyen geleceği Shu ve ekibi çözmeye çalışacaktır.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: