Freesia Yönetmenliğini Kazuyoshi Kumakiri'nin yaptığı Freesia - Bullet Over Tears (merminin üzerindeki gözyaşları) filmi 3 Şubat'ta Japonya'da temsili gösterimi oldu. Film Jiro Matsumoto'nun Ikki dergisinde yayınladığı manga serisi Furjia (Freesia)'dan alınmıştır. Hikayeyi yazan Takashi Ujita ve filmin oyuncuları Tetsuji Tamayama, Hidetoshi Nishijima, Tsugumi, Masaki Miura, Tasuku Emoto, Pistol Takehara, Shoji Kokami, Kyusaku Shimada, Maki Sakai, Hiroshi Oguchi, ve Kei Suma'dır. Filmin süresi 100 dk'dır ve $1,000,000 maliyeti olmuştur.

Dünya da temsili gösterimi 36. International Film Festival Rotterdam (IFFR) (Uluslararası Film Festivali Rotterdam) da 29 Ocak 10 Pm de sonradan 31 Ocak'ta 12.15 pm, 2 Şubat'ta 10.30 pm gösterimleri oldu.

Filmin konusu; Yakın gelecekte siddet ve kaos haldeki Japonya da kurbanlar bir özel kiralık katil tutarak suçluları öldürtüp kendi adaletlerini sağlıyorlar.
Filmin 9.8 MB MOV formatındaki fragmanını indirmek için tıklayın.
Filmin 11.2 MB MOV formatındaki fragmanını indirmek için tıklayın.

Kategoriler:

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: