Goong
Diğer İsimleri: Düşlerimin Prensi, Gung, Palace, Princess Hours
Yılı: 2006
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 24

Kralın ani ölümüyle birlikte kraliyetin halkın gözünde azalan ününün yeniden artması için Veliaht Prens Lee Shin'in derhal görkemli bir düğünle evlenmesi kararlaştırılır. Peki, düşünülen gelin kimdir? Aynı özel sanat okulunda okuyan dik başlı, sakar ve bir o kadar da tatlı olan Shin Chae-kyung'dir. Chae-kyung büyükbabası ile prensin büyükbabası zamanında çok yakın arkadaştırlar ve bir gün torunlarının birbirleriyle evlenmeleri için evlilik sözü verirler ve bu söz üzerine birbirlerine yüzük verirler.
Öte yandan kraliyet ailesinin bir prensi daha vardır ve kralın öldüğünü ve yapılacak olan düğünü duyduktan sonra prens ve annesi göz önüne çıkar. on dört yıl boyunca İngiltere'de annesiyle birlikte yaşayan Lee Yul, Lee Shin'in kuzenidir. Chae-kyung ve Yul arkadaş olarak birbirleriyle iyi anlaşmaya başlarlar. Ta ki Yul, Chae-kyung'un saf ve iyimser duygularına kapılana kadar. Aynı şekilde Shin ve Chae-kyung arasında da bazı duygular gelişiyordur, ancak Shin'in ailevi sorunları yetiştiriliş tarzına yansımış ve bunun yüzünden duygularını açıkca söylemek ona oldukça zor gelir.
İki genç daha okul çağında bir evlilikle başlarına zor bir yük almaktan öte kraliyet ailesinin sorumluluğu ile baş etmek zorunda kalacaklardır ve bunda en çok fedakârlığı yapmakta Chae-kyung'un üzerine düşüyordur.
Ya peki kraliyet ailesinin geçmişindeki sırlar? Hâlâ gün yüzüne çıkmamış olaylar ve aşklarla birlikte Chae-kyung, Shin ve Yul'u zor günler bekliyordur.

Sonraki
Sonraki Konu:
Zettai Kareshi

Yapılan Yorumlar

rasenganmania
rasenganmania11 Ekim 2007

çok süper bir seri olmuş bu. izlerken her seferinde gülme krizine giriyorum. tekrar tekrar izlerim şahsen...

daisy
daisy07 Aralık 2007

gerçekten çok süperdi dediğine katılıyorum, rasenganmania.her izlediğimde gülmekten yerlere yattmıştım her bölümüyle

glseren
glseren14 Ocak 2008

romatik komedi türünü sevenlerin müptelası olacakları, çok sıcak samimi bir seri. Bunda başrol oyuncularının çok büyük katkısı var bence. Tek kötü tarafı çok uzun olması ve sıkıcı politik konuşmalar!!!!!!

Koreli_Sümeyye
Koreli_Sümeyye18 Eylül 2008

_-_Saranghapanida Korea_-_

garett
garett25 Eylül 2008

çok eğlenceli bir seri. oyuncuların performası gerçekten göz ardı edilemez. özellikle başrolde "Shin Chae-kyung" u canlandıran Eun-hye Yun inanılmaz eğlenceli bir karakter yansıtmış. mutlaka izlenmeli diyorum.

ANIMEqızı
ANIMEqızı08 Ağustos 2011

trt-de yayinlanmisdi sanirsam

kriminoloska
kriminoloska01 Mayıs 2012

Harika bir diziydi hem ağladım hem güldüm.Ve Kim Jeong Hoon hastasıyım.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: