Guilty Crown
Yılı: 2011
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 22
Yapımcılar: Production I.G

Hikâye 2039 yılında Tokyo'da geçiyor. 2029 senesinde Kayıp Noel adlı tanımlanamayan bir salgının patlak vermesinden sonra Japonya birçok ulusun oluşturduğu GHQ isimli bir organizasyonun kontrolü altına girer. On yıl sonra Shu Ouma adlı 17 yaşındaki lise öğrencisi, evine giderken Egoist adlı müzik grubunun vokalisti Inori Yuzuriha ile karşılaşır. Inori Funeral Parlor adlı örgütün bir üyesidir. Yakalanan Inori'nin görevinin tamamlanması Shu'ya kalır. Bu olay sırasında ise Shui Inori'yi korumak için daha önce yapmadığı bir şekilde cesaretini toplar ve onu kurtarmaya çalışır. Bu esnada oluşan kazayla Apocalypse Virus'ü sayesinde özel güçlerini uyandırır.

Ohma Shu "Kralların Kabiliyeti" olarak bilinen gücü arkadaşlarının içinden eşya ve silah çıkartabilmek için kullanır. Şu ana dek her ne kadar başkalarının başını belaya sokmamak için uğraşmış olsa da "Undertaker" isimli bir örgüte üye, devlete karşı mechalara pilotluk eden Yuzuriha Inori isimli bir kızla tanıştıktan sonra hayatı kökten değişecektir.

Önceki
Önceki Konu:
Blood Lad

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: