Inu x Boku Secret Service
Diğer İsimleri: Inu × Boku SS, Inu x Boku S.S., Inuboku Secret Service
Yılı: 2012
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 12
Bölüm Süresi: 25 dakika
Yapımcılar: David Production

Shirakiin ailesinin kızı Shirakiin Ririchiyo'nun atalarından ona kalan mirası yüzünden sıradan bir insan yerine üstün güçlere sahip biri olarak her daim diğer insanların gözünde önemli biri olarak görünmüştür ve bu Ririchiyo'yu rahatsız etmektedir. Ririchiyo'nun güçleri yüzünden herkes onunla alay edip onu küçümserken Ririchiyo'da kendini bu durumlara karşı savunmak için içine kapanmış ve insanlarla iletişiminde karşısındakilere kaba davranan bir kişiliğe bürünmüştür.

Yıllar sonra ailesinden uzakta yaşamak isteyen Ririchiyo evinden ayrılarak sadece onun gibi güçlere sahip olan kişilerin yaşadığı özel bir apartman olan Ayakashi Kan'a taşınır. Bu apartmandaki her dairenin sahibine özel bir koruma görevlisi tahsis edilmektedir. Secret Servis (S.S.) ajansına bağlı olan bu görevlilerden biri olan Miketsukami Soushi, Ririchiyo'nun emrinde çalışacaktır. Ancak Ririchiyo'nun asosyal kişiliği yüzünden Soushi kendini ona sadık bir köpek olacağına ikna etmek zorunda kalır. Ki bu sözünde gerçekten içtendir, çünkü geçmişte Ririchiyo onu kurtarmıştır.

Yine de Ririchiyo'yu ikna etmek o kadar kolay olmayacaktır...


Bölümler:

1 The Dog and Me
2 The Lonely Dog
3 The Real Contract
4 Ayakashi Kan Walk Rally
5 Kagerou in the Spring
6 Rather Than Thinking
7 The Couple`s Night
8 Tea and Distance
9 The Promised Day
10 The Traitor Fox
11 Haze
12 The Day Two Became One

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: