I My Me! Strawberry Egg
Diğer İsimleri: I My Me! Strawberry Eggs
Yılı: 2001
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 13
Yapımcılar: Pioneer LDC, TNK, Victor Entertainment

Amawa Hibiki atletizm öğretmeni olmak isteyen eğitim alan bir genç çocuktur. Bir iş bulmasına çok ihtiyacı vardır gereksinimler sonucuda sahip olduğu paralar bitmiştir. Seito Sannomiya okulundan bir öğretmen açığı vardır, fakat okul müdürü sadece kadın öğretmenleri kabul etmektedir çünkü erkeklerden nefret eder. Hibiki halen iş aramaktadır ve bu nedenlede kılık değiştirerek bir kadın öğretmen olmaya karar verir ve sınavı kazanınca da kabul edilir. Öğrencilere gösterdiği eğitim metodlarıyla öğrenciler arasında popüler olacaktır. Fakat sorunlar asla sona ermez.

Hibiki Amawa:Hibiki atletizm eğitimi için çok büyük araştırmalar yapar. Atletizm eğitimi öğretmeni olmak için karar verir ve Seito Sannomiya Okulu'na kadın kılığına girerek okula Atletizm öğretmeni olur.

Fuko Kuzuha:Acemi ve kendine özgü bir kızdır. Seitou Sannomiya Okulu'nda öğrencidir. Hibiki için kendi içinde bazı duygular gelişir.


Bölüm Başlıkları;

1.Good Luck with First Rouge
2.Forbidden of the limits on Eyeliner
3.Self-centered Cheek Magic
4.Delicate Tear Concealer
5.Dishonest Dream Foundation
6.Fragile Powder Puzzle
7.Longed for Complexion Toner
8.Rebellion of the Bueller Boys
9.The Sexy Gloss of the Summer Night
10.The Basis of the Love Pallet
11.Fragrance Heart to an Adult
12.Cleansing Shock of Lies
13.A promise not to wear make-up someday

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: