Kareshi Kanojo no Jijou
Diğer İsimleri: His and Her Circumstances
Yılı: 1998
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 26
Yapımcılar: GAINAX, Ganges, J.C.STAFF, SoftX, TV Tokyo

Lisede okuyan Miyazawa Yukino çok çalışkan, güzel, alçakgönüllü, nazik, herkesin hayran kaldığı ve övdüğü bir kızdır. Aslına bakarsak Miyazawa övülmeye bayılan, göründüğü gibi sakin olmayan, başkalarına iyi görünmek için rol yapıp asıl karakterini saklayan biridir.
Sınıflarına Arima Souichirou'nun gelmesiyle Miyazawa'ya duyulan ilgi azalır. Artık herkes Miyazawa'dan değil de Arima'dan yapamadıkları ödevler için yardım isterler. Herkes ona hayranlık duymaya başlar. Miyazawa bu durum nedeniyle strese girer ama sınavda her zamanki gibi 1. sırayı alınca herkes tekrar onu övmeye başlar ve Miyazawa içinden büyük bir ihtirasla gülmeye başlar...
Miyazawa ve Arima asıl kişiliklerini saklayan tiplerdir. Birbirlerine aşık olurlar ve asıl kişiliklerini gizlememeye karar verirler.

Miyazawa Yukino
Yaşı:15
Seiyuu:Enomoto Atsuko

Miyazawa, küçüklüğünden itibaren övülmenin tadına varmış ve sürekli övgü almak için yalancı bir maske takmıştır. Herkese iyi davranır, hep güler yüzlüdür, hep sınıf birincisidir. Asıl karakterini sadece evde gösterir, bu yanını yalnızca ailesi bilir.

Arima Souichirou
Yaşı:15
Seiyuu: Suzuki Chihiro

Arima, küçükken annesi ve babası tarafından sürekli dayak yediği için yağmurlu bir günde korkudan evden kaçmıştır. Onu yolda gören iyi kalpli zengin bir çift evlat edinmiş ve Arima o günden itibaren onlarla yaşamaktadır. Arima yağmurlu günlerde geçmişteki kötü günleri anımsayarak ruh çöküntüsü yaşamaktadır.


Asaba Hideaki
Yaşı:15
Seiyuu: Kisaichi Atsushi

Kızlara bayılan bir tip, kızları kuzucuk olarak görüyor. Kızlar arasında da çok seviliyor.

Shibahime Tsubasa

Yaşı:14
Seiyuu:Shintani Mayumi
Kısa boyu yüzünden çoğu kişi tarafından küçük muamelesi görüyor. Arima, Shibahime'yi küçük kız kardeşi olarak görüyordu ama Shibahime ona lisede çıkma teklif etmeyi planlamaktaydı. Kaykay yaparken geçirdiği bir kaza yüzünden liseye başlayamaz. Liseye başladığında ise Arima, Miyazawa ile çıkmaya başlamıştır. Bu nedenle Shibahime ile Miyazawa arasında didişme başlar.

Kano ve Tsukino Miyazawa

Miyazawa'nın kız kardeşleri. Sağdaki Kano soldaki Tsukino

Pero Pero

Miyazawa ailesinin köpeği.

Önceki
Önceki Konu:
Ayashi no Ceres
Sonraki
Sonraki Konu:
Pet Shop of Horrors

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu