Initial D Battle Stage - Anime Manga Türkiye
Initial D Battle Stage
Diğer İsimleri: D BATTLE STAGE
Yılı: 2002
Türü: OAV
Bölüm Sayısı: 1
Yapımcılar: Pastel

Fujiwara Takumi, Akina dağ kasabasında yaşayan bir lise öğrencisidir. Hem bir benzin istasyonunda çalışmaktadır hem de babasının peynir dükkanında ki peynirleri restoranlara ve otellere götürmektedir. Peynirleri teslim etme işini babasının gençliğinde kullandığı bir araba olan Hachi-Roku ile yapmaktadır. Fujiwara Takumi'nin babası bu arabayla ün kazanmış ve yarışlarda yenilmez biri haline gelmiştir.

Takumi bu arabayı kullanmaya devam ettikçe becerilerini geliştirir ve Hachi-Roku konusunda usta olur. Akina Speedstars adlı takım Takumi'yi aralarına alır. Akina Speedstars çok güçlü bir takım olmadığı için Takumi'nin aralarına katılması onları çok mutlu eder. Böylece başka araba takımlarına karşı güç kazanmış olurlar.

OVA içinde Emperor, RedSuns, NightKids, Impact Blue gibi birçok takımla karşılaşırlar.


Karakterler:

Fujiwara Takumi

Takumi Akina dağ kasabasında yaşamaktadır. Babasının eski arabası Hachi-Roku'yu çok iyi kullanmaktadır. Akina Speedstars adlı takımdadır. Natsuki'ye aşıktır.


Kouichiro Iketani

Takımı kuran kişidir. Takımına çok bağlıdır ve Takumi'yi kendine göre hareket ettirir. Takumi çoğu kez onun ümitlerini boşa çıkarır.


Mogi Natsuki

Takumi'yi sevmektedir ancak beraberliklerine engel olacak bir işte çalışıyordur...


Takeuchi Itsuki

Takumi'nin dostudur. Eğlencelidir ve OVA'nın komik karakteridir. Kendini yetenekli göstermek için iyi bir araba almaya çıkar, ama bunun yerine dayanıksız bir araba alır.


Fujiwara Bunta

Bunta, Takumi'nin babasıdır. Gençken Dağ yollarında inanılmaz rekorlar kırmıştır. Eski arabası Hachi-Roku'yu hala saklıyordur. Onu Takumi'ye iş yapması için geceleri ödünç veriyordur. Takumi'ye güvenir.

Sonraki
Sonraki Konu:
GunSmith Cats

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: