Jungle wa Itsumo Hare nochi Guu
Diğer İsimleri: Hare + Guu
Yılı: 2001
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 26

Hikaye Hale adında 10 yaşındaki bir çocukla onun annesi Weda'nın hikayesini anlatmaktadır. İkisi beraber küçük bir köyde yaşamaktadırlar. Weda partileri çok sever tüm gün uyur akşam olunca arkadaşlarını çağırıp tüm gece parti yaparlar. Weda'nın annesi bir Hale'nin oyun oynaması için oyun arkadaşı getirir Hale için, bu Guu adında küçük tatlı bir kızdır. Fakat Hale ertesi sabah uyandığında Guu değişmiş yaramaz, çılgın ve Hale'yi hep rahatsız eden ortalığı karıştıran bir kız olmuştur. Guu'nun ayrıca çok sayıda gücü vardır, birçok türde şeytanlık düşünen bir yabani tavşan gibidir.

Hale -> Biraz tembel, en çok tv oyunu oynamayı seven, biraz canı sıkılan bir kişiliği vardır çünkü hiç oyun arkadaşı yoktur. Guu'yu sevimli görünce ondan hoşlanır fakat sabah kalktığında Guu'yu bambaşka görünce hayal kırıklığına uğrar.

Guu -> Sevimli gibi görünmüş olsa da bu yönünü ancak misafirlere göstermektedir. Sırf uyuzluk olsun diye. Asıl kişiliği somurtkan, garip ve tuhaf bir karakteri vardır. Hatta bazı ilginç süper güçleri de vardır.

Weda -> Güler yüzlü, sevimli ama hep içki içen birisidir. Hale'nin annesidir. Ayrıca oğlunu evde yalnız başına bırakarak partilere katılan ve sarhoş olarak geri dönen annaesinin bu hali hayli normal görür oğlu.

1.Start - Start
2.Afternoon Nap Guu Guu
3.Go with chest hair!
4.Good Morning Kiss
5.The Doctor
6.Viva Non Non
7.Confusion Jungle
8.Angry Yamada
9.A Black Big Hard Shining Stinking Strange Voiced Monster
10.Love Love Ojii-san!
11.BeachPic!
12.Festival Don Don!
13.Big Box!
14.Boo!
15.The Pokute Legend!
16.Sleeping Together!
17.Wendy, 17 Years old!
18.Love Love Ojii-san Deluxe!
19.Shalanla!
20.Macchiro!
21.Airport 21 - Japanese Food and European Food
22.Roba-san
23.Pachimon
24.A Holiday
25.Fear! Humanitarian Onigokko!
26.Ending! Ending!

Önceki
Önceki Konu:
Weiss Kreuz Gluehen
Sonraki
Sonraki Konu:
Pokemon

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: