Kagen no Tsuki - Last Quarter
Yılı: 2004
Türü: Film

Mizuki annesi daha küçükken ölmüş ve babası başka biri ile evlenmiştir ve bir kız çocukları olmuştur. Evdeki bu yaşantısını sevmeyen Mizuki doğum gününde çapkın erkek arkadaşının en yakın arkadaşı ile aldattığını öğrendikten sonra erkek arkadaşından ayrılır ve kendini garip bir evde bulur. Burada daha küçükken bildiği ve kimsenin bilmediği bir müziğin çalındığını duyar. Müziği gitarıyla Adam adındaki bir kişinin çaldığını öğrenir şarkıyı sorduğunda Adam bu şarkıyı onun için bestelediğini söyler buna Mizuki inanmaz. Adamla bir hafta geçirir ama sonra Adam ayrılacağını söyler. Mizuki de onunla gitmek istemektedir. Bunun içinde ay kaybolmadan kavşağa gelmesi gerekmektedir evden pasaportunu alıp kavşağa gider ve kırmızı ışıkta geçerken bir kamyon çarpar.
Hatoru kaybolan kedisini arıyordur ve bir kız ona kedisinin yerini gösterir uyandığında bir hastane odasındadır ve Tv kanalında bir müzik çalıyordur. Hatoru hastaneden çıktıktan sonra kaybolan kedisini aramaya çalışır ve garip eski bir eve gelir bu evde rüyasında gördüğü sandığı kızı görür ve oldukça şaşırır. O sırada Hatoru'nun eve girdiğini gören sınıf arkadaşı Masaki Miura evin tehlikeli olduğunu düşündüğü için eve girer ve Hatoru'yu görür ve biri ile konuştuğunu farkeder ve sonunda orada bir hayaletin olduğunu anlar, Hotaru hayalete Eve (Havva) ismini koyar. Bu gizemli olayı çözmek için bu iki arkadaş araştırmaya başlar

NOT: Live-Action'un aynı zamanda aynı adı taşıyan bir Mangasıda bulunmakta.

Oyuncular:
Chiaki Kuriyama - Mizuki Mochizuki
Hiroki Narimiya - Tomoki Anzai
Motoki Ochiai - Masaki Miura
Tomoka Kurokawa - Hotaru Shiraishi
Ayumi Ito - Sayaka Kamijo
HYDE - Adam
Anna Nakagawa - Sayaka's mother
Ken Ogata - Doujima

Filmin Elemanları:
Yönetmen: Ken Nikai
Müzik: Kuniaki Haishima
Orjinal Yaratıcı(kreatör.): Ai Yazawa!
Sinematografi: Koichi Nakayama
Film Düzenleme: Junosuke Hogaki
Üretim tasarımı: Hisashi Sasaki
Ses: Mitsuo Tokita
Tema Şarkısı Performansı: HYDE

Resimler:


Önceki
Önceki Konu:
Trick Gekijouban
Sonraki
Sonraki Konu:
Lovely Complex

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: