Kamichama Karin
Yılı: 2003
Mangaka: Koge Donbo
Yayınlayan: Kodansha

Karin Hanazono adlı bir kız hakkındadır. Onun ailesi ve sevdiği kedisi Shi-chan yakın bir zamanda ölmüştür. Bunun üzerine halasıyla beraber yaşamaya başlar. Aynı animesi gibi kurgulanmış konular içermektedir. Ancak animesinden farklı olarak ilerlemeye devam etmiştir ve bazı farklı yönleride vardır. Manga da daha sonra yeni karakterler çıkarak dünyayı kurtarmaya çalışacaklardır.

Karin
Çok saftirik ve tembel hiç bişide başarılı olamayan bir kızdır. Daha sonra Kazune sayesinde yüzük aktifleştiğinde bu biraz olsun değişir. Ama Karin'in saftirikleri ve sakarlıkları hala devam eder. Kazune ile her defasında kavga eder. Himeka'yı çok yakın bir dost olarak görmektedir.

Kazune
Çok akıllı zeki ve soylu kişiliklidir. Her konuda her şey hakkında bilgisi vardır. Kazune Himeka'yı korumak için oda gücünü kullanır. Ama bu güç onu zamanla zorlamaya başlar. Karin'e karşı oldukça bağlıdır. Her ne kadar her defasında ona bağırıp çağırsa bile... Bu bağlılığını ilerleyen bölümde çok net bir biçimde anlayacaksınız.

Himeka
Oldukça ağır kanlı ve iyi niyetli bir kızdır. Hiç gücü olmamasına karşın aslında her yüzüğün bilgisi beyinlerine işlenmiştir. Ama bunu hatırlamamaktadır. Himeka'nın ikizi de aynı bilgiler vardır. Ama birbirlerini tanımazlar. Ayrıca Himeka Kazune ve Karin için çok önemli birisidir. Kazune'ye çok bağlıdır.

Michiru
Hanazono-san'a aşırı bağlı olan ve Kazune'yi kıskandırmayı seven diğer tanrıdır. Karin'e sık sık yanaşıp Kazune'yi Karin'le yakınlaştırmaya çalışır. (Kıskandırarak. )

Jin
Diğer bir tanrıdır. Hades Karin'i aşırı sevmektedir. Onun mutlu olmasını ister. Kazune'den nefret eder.Sık sık Kazune ile kavga eder. Karin'de Kazune ve Jin'i sık sık ayırmaya girişir.

Önceki
Önceki Konu:
Kami-sama Onegai!
Sonraki
Sonraki Konu:
Kamichu!

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu