Kara no Kyoukai
Diğer İsimleri: Gekijouban Kara no Kyoukai: The Garden of Sinners, The Garden of Sinners
Yılı: 2007
Türü: Film
Yapımcılar: ufotable

"Eğer bu yaşamaksa, o bir Tanrıysa bile ben onu öldürebilirim."

Bu söz Shiki'nin ölüm çizgilerini görebilme yeteneğini kazandıktan sonra sözüdür.


Ryougi Shiki adlı bir kızın iki kişiliği vardır. Erkek ve dişi yanı. Erkek yanı insanlardan nefret eden ve acıması olmayan biri, öteki yani dişi yanı da tam tersidir. Bir gün Mikiya'yı yani arkadaşını öldürmeye çalışır ve bir trafik kazası sonucu komaya girer. Ondan sonraki hayatını ölüm çizgilerini gören gözleri ile yaratıklarla dövüşmeye adamıştır kendini...
Bölümler:

1 Overlooking View
2 Murder Speculation Part A
3 Remaining Sense of Pain
4 The Hollow Shrine
5 Paradox Paradigm
6 Oblivion Recording
7 Murder Speculation Part B

Önceki
Önceki Konu:
Skull Man
Sonraki
Sonraki Konu:
sola

Yapılan Yorumlar

Matou
Matou12 Ekim 2009

kara no kyoukai serisi toplam 7 filmden oluşuyo kesinlikle izlenmeli ve shingetsutan tsukihime animesi ile bağlantılı iki shikide ölüm görüyo ve azaka ve akiha,aoko ve aozaki(kardeşler) bağlantılı kesinlikle izlenmeli efektler u ana kadar gördüğüm en iyi anime sonuçta sinemalarda gösterildi ilk filmi rekor kırmıştır.
zamnla shikinin kendisini nasıl değiştirdiğini mikiya ile arasında bağın nasıl güçlendiğini anlayacaksınız shiki karakterini çok sevdiği favori karakterimdir kendisi.en küçük ayrıntı bile özenle çizilmiş yıllar sonra bile yine izlenebilecek bir anime .çıkış sırası anoırmal şekilde tarihler birbirini tutmuyor buyüzden film serisini bitirdikten sonra bir daha izleme gereği duyacaksınız.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: