Pet Shop of Horrors
Yılı: 1999
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 4
Bölüm Süresi: 25 dakika
Yapımcılar: MADHOUSE, Mu, TBS, Trans Arts, Universal Music

Kont D, Chinatown olarak bilinen bir yerde ilginç bir hayvan dükkânına sahiptir. Sıradan hayvanlardan çok nadir hayvanları barındıran bu yere gelen kişiler ise aradıkları hayvanların çok ötesinde bir şey satın alarak oradan ayrılırlar. Bu tür yapılan satışlarda ise bir satış sözleşmesi uygulanır. Sözleşmedeki kurallar genelde üç tane olup en önemlisi hayvanı alan kişiden başka hiçkimsenin o hayvanı görmemesi gerektiğidir. Eğer sözleşmedeki kurallar takip edilirse her şey iyi gider, fakat herhangi bir kurala uyulmazsa hayvan dükkânı olabilecek şansızlıklardan sorumlu tutulmayacaktır.

Leon Orcot bir dizi cinayeti araştıran bir dedektiftir. Son zamanlarda yaşanan garip ölümleri birleştirir ve sonuç olarak hepsinin bu tuhaf hayvan dükkânının müşterileri olduğu ortaya çıkar. Böylece Leon bu gizemli hayvan dükkânının sahibi Kont D'nin peşine düşer.
Bölüm Başlıkları:

1.Daughter
2.Delicious
3.Despair
4.Dual

Sonraki
Sonraki Konu:
Kodomo no Omocha

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu