Kazemakase Tsukikage Ran
Diğer İsimleri: Tsukikage Ran
Yılı: 2000
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 13
Yapımcılar: Bandai, Bandai Visual, MADHOUSE

Edo döneminde kendi halinde şehir şehir dolaşan bir Bayan Samuray'ı konu alan bir Samuray gösterisinin yansımasıdır.Ran Tsukikage, şehir şehir kendi halinde dolaşan kılıç kullanımında çok ustalaşmış bir Bayan Samuray'dır. Ran'in tüm işi her gün kendince Dua olarak kabul ettiği bir fincan Pirinç Şarabı içmek ve şehir şehir gezmektir. En son geldiği şehirde tesadüfen yolda küçük bir ninja kız olan Myao'a saldıran birkaç adam görür ve yardım etmek için adamlara saldırarak Myao'yu kurtarır. Kızın kendisine teşekkür etmesine bile izin vermeden ortadan kaybolan Ran şehirde bir şeyler yiyip içerken aynı adamların tekrar saldırmaya geldiğini görür ve yine müdahale eder ancak bu defa herkesi yaraladığını gören küçük ninja Myao, Ran'in peşine düşer ve onunla gelmek istediğini söyler. Ran buna pek aldırmasada Myao, Ran'in yanında gitmekte ve ondan bir şeyler öğrenmekte kararlıdır...


Karakterler:

Ran Tsukikage
Ad:Ran
Soyad:Tsukikage
Yaş:-
Cinsiyet:Bayan
Mevki:Samuray
Seiyuu:Yasuhara Reiko

Şehir şehir dolaşan kendi halinde Kılıç kullanımında uzmanlaşmış Samuray'dır. En son gittiği şehirde Myao'yu bir grup adamdan kurtarır ve başına bela eder.

MyaoAd:Myao
Soyad:-
Yaş:-
Cinsiyet:Bayan
Mevki:Ninja
Seiyuu:Okamura Akemi

Ninja dövüş sanatlarında kendi çapında iyi olduğunu düşünen hareketli ve neşeli bir kızdır. Ran'in kendisi kurtardığı gün kılıç kullanımına hayran kalır ve onun yanında gitmeye karar verir.


Bölüm Listesi:

1 - Onna datera ni kyokatta
2 - Sake ni namida ga shimite ita
3 - Ikinari haha ni natteita
4 - Shiranai aida ni ?? wareta
5 - Datsui dara kekko sugo katta
6 - Hokuro no ichi ga chigatteta
7 - Ereki de biribiri shibireteta
8 - Kono sei nya shinnadoi nakatta
9 - Tote ni shitetara teki datta
10 - Nanban musume wa dekakatta
11 - ?? ga teki (kataki) ni natte ita
12 -

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: