Kimi wa Pet
Diğer İsimleri: You Are My Pet
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 10
Bölüm Süresi: 60 dakika

Iwaya Sumire, Tokyo üniversitesinden mezun olmuş zeki akıllı bir bayandır. Sevgilisi onun bu başarılı durumu yüzünden ve aşağılık kompleksinden dolayı onu bırakıp başka biri ile çıkmaya başlamıştır. Gazetedeki patronu ona sarkıntılık ettiği için ona vurmuş ve dişini çıkarmıştır ve bununla beraber işten kovulmuştur. Iwaya mutsuz bir şekilde eve gelirken apartmanının önünde bir kutu bulur merak edip içine baktığında yaralı ve aynen köpek gibi titreyen bir gençle karşılaşır, onun bakımını yapar. Başka bir iş yerinde çalışmaya başlar ama eski işindeki olayları herkes bilmektedir. Eve geldiğinde bu genç kendine gelmiştir ama gidecek bir yeri olmadığı için evde kalmıştır. Sumire onu atmaya denesede ona evcil hayvan olarak kalabileceğini söyler ve adına da küçükken herşeyini paylaştığı "momo" ismini koyar. Momo, Goda Takeshi adındaki bir kişidir. Momo zeminde uyuyan, Semire'nin yatak odasında girmesine izin verilmeyen gerçek bir evcil hayvan gibi davranır ama aralarındaki bu ilişki gün geçtikçe gelişir, aynı zamanda Sumire herkesten onun gerçek bir evcil hayvan olduğu gerçeğini saklamalıdır.

Orjinal yaratıcı: Yayoi Ogawa
Tema şarkı performansları
Bice (OP)
V6 (ED)

Jun Matsumoto -Momo (Takeshi Goda)
Koyuki -Sumire Iwaya
Sarina Suzuki - Yuri Shirotae
Seiichi Tanabe -Hasumi Shigehito
Wakana Sakai - Fukushima Shiori
Satomi Ishihara - Rumi (Takeshi'nin eskı kız arkadaşı)

Önceki
Önceki Konu:
Trick2

Yapılan Yorumlar

reyyan
reyyan16 Haziran 2007

Çok eğlenceli bir seri tavsiye edilir.Bende böyle bir köpek istiyorum :)

ninja_x
ninja_x28 Ağustos 2007

Başrolde Sumire'yi canlandıran aktristi Last Samurai'dan da hatırlayabiliriz.Ben yine direk Matsumoto Jun'u takip ederek yola çıktım.Farklı bir konusu ve karakterleri var.Mangasının çizimleri de oldukça hoş.

Nerwenchii
Nerwenchii26 Ocak 2008

İzlemeye değer süper bir çalışma..Ben Matsujun için izlemiştim ama çok beğendim:) Bence kesinlikle kaçırılmaması gereken bir yapım..

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: