Majo no Takkyuubin
Diğer İsimleri: Kiki`s Delivery Service
Yılı: 1989
Türü: Film
Yapımcılar: Studio Ghibli

Kiki's Delivery Service hikayesi Kiki adında genç bir kızın 13 yaşında evi terkedip 1 yıl boyunca cadılık eğitimi almaya gitmiştir. Rüyalarındaki okyanusun bulunduğu biryerdir, kiki ilk olarak zorlanmıştır. Bununla birlikte Kiki'nin iyimserliği ve yardımseverliği ile yeni arkadaşlıklar kurar onlara yardım eder ve buda onun yeni evindeki herkesin kalbini büyüleyeceği uzun sürmez..

Kiki -> 13 yaşındaki cadı bir kızdır. Hayali ise eğitim göreceği yerin deniz manzarası olan bir şehirdir ve umduğunu da bulmuştur. Oldukça yetenekli ve canayakın bir yapısı vardır ve ilk karşılaştığı kişi de Tombo adlı bir çocuktur. İlk önceleri ondan hoşlanmasa da sonradan onunla iyi bir arkadaş olmuştur.

Jiji -> Kiki'nin konuşabilen bir kedisidir. Kiki'ye her defasında yardım eden ve onu destekleyendir. Oldukça da gevezenin tekidir.

Tombo -> Kiki ile ilk karşılaşan ve onunla hiç geçinmeden konuşan ve aynı zamanda uçmayı bir gün kendi icadı ile başarabileceğine inanmaktadır. Son derece canayakın ve arkadaşça yaklaşan bir kişiliği vardır.Önceki
Önceki Konu:
AIKa

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: