Mezzo DSA
Yılı: 2004
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 13
Yapımcılar: ARMS

Yakın gelecekte Tokyo'da akımda teknoloji ilerlemiştir, hidrojen-bateriler ve insan-şekilli robotlar kullanımda olmuştur. Fakat aksine yeteneklerin gelişmesinin aksine suçlular sapmış, işsizliğin çoğalması toplumdan önde gitmektedir. Şehrin dış görünüsü değişmemiş gibi görünür fakat gerçekte şehir kaosla kaplanmıştır. Bu görünümde DSA (Danger Service Agency) 3 üyenin tehlikeli işleri almasıyla ilerler.

Şirket Bruce Lee hayranı şirin Mikura, muhteşem mühendis Harada ve erişte sever ve eski kafalı, önceden dedektif bir polis ayrıca tamamen çatlak olan Kurokawa'ya dayanmaktadır. Kurokawa'nın çatlaklığı daha tecrübeli büyümesidir.

Merkez Londra Otobüsü ile çevirilmiştir, üst taraftaki çatı ticaret ve ofis bölgesinden oluşur. DSA'nın politikası "yaşamlarımızı kaybedebileceğimiz için tehlikeli işleri kabul edemeyiz"'dir. Fakat nasılsa onların tüm kabul ettiği istekler tehlikeli ve yaşamın ucundu yer alır.Bölüm Başlıkları;

1.Shell of Love
2.Shell of Stars
3.Shell of Fear
4.Shell of Lies
5.Shell of Lies
6.Shell of Memories
7.Shell of Misery
8.Shell of Thoughts
9.Shell of Dreams
10.Shell of Curses
11.Shell of Illusions
12.Shell of Layers
13.Shell of Destruction

Önceki
Önceki Konu:
Ninja Mono
Sonraki
Sonraki Konu:
Moomin

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: