Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin
Yılı: 2010
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 26
Yapımcılar: MADHOUSE

İkinci Dünya Savaşı'nın üstünden on yıl geçmiştir. Hayat kaldığı yerden devam ederken altı genç suçlu, özel bir ıslahevine gönderilirler. Bu gençler ıslahevinin korkunç yüzüyle karşılaştıkları anda kurtarıcı melekleri gibi karşılarına aynı hücrede kalacakları Sakuragi Rokurouta adlı kişi çıkar. Bu altı genç kendilerinden yaşça büyük olan Sakuragi'ye abi lakabını takarlar ve onun sözünden çıkmazlar. Islahevinde yaşanan korkunç şeylere tanık olan Sakuragi'nin ise bilindik bir düşmanı vardır ve Sakuragi'yi en küçük yanlışında yok etmek için elinden geleni yapar. Bu adam ıslahevinin gardiyanlarından Ishihara'dır.

Altı gencin ve abileri Sakuragi'nin ıslahevinden çıktıktan sonra kendi hayalleri vardır ve bu hayalleri gerçekleştirmek ümidiyle ıslahevindeki günlerini geçirirler, ancak Ishihara ve ona yardım eden başka birinin yardımıyla bu hiçte kolay olmayacaktır...
Bölümler:

1. After the Rain
2. Fugitive
3. Distrust
4. Dissolve
5. Someday...
6. Truth
7. Determination
8. Freedom
9. Lament
10. Vengeance
11. Showdown
12. Promise
13. Recollect
14. Revenge
15. Annoyance
16. Hidden
17. Parting
18. Unbreakable
19. Reunion
20. Vocation
21. Blinded
22. Emergence
23. Chance
24. Desperate
25. Independence
26. Over the rainbow

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu