Ray the Animation
Yılı: 2006
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 13
Yapımcılar: Amuse, Amuse Soft Entertainment, CBC, dwango, HBC, Mu, OLM, TBC, Tezuka Productions, Touhoku Shinsha

Hikaye yakın bir gelecekte siyah organ nakil pazarında çocukların organlarını satan bir kurumda gözlerini kaybeden ve başka gözlerle değiştirilen bir kızı anlatmaktadır. Bu yeni gözleri X-ışının özelliklerini taşımaktadır ve insanların içlerini görebilmektedir. 10 yıl sonra annesinin mesleğini alarak bir cerrah olarak gözlerinin yardımıyla imkansız olarak görülen ameliyatlara girip insanları kurtarmaya çalışmaktadır. Ayrıca gerçek gözlerini çalan organizasyon hakkında ayrıntılar toplamaya başlamıştır.

Karakterler:

Kasugano Ray:Baş karakterdir Ray yeteneği ve soğuk kanlılığı sayesinde en zor olaylarla bile başedebilmiştir. Çocukluk hafızaları onu rahatsız eder. kendisiyle beraber kaçırılan çocukları aramaya çalşır özellikle ilk aşkı Kouichi'yi


Shinoyama Toshiaki: Çizginin üstü olarak talep ettiği yapay organların imalatçısıdır. Shinoyama Ray'in iş ortağıdır ve Ray'e karşı romantik duygular besler. Çoğunlukla eğlence düşkünü ve tembel olrak gösterilir ama ona güvenen insanlara özenlidir. Ray ona ilgisiz görünsede beraber mutludurlar. Misato tarafından Ray'e duygularını söylemesi için zorlanır.

Akai ribon:Akai Ribon, Ray'in beraber kaçırıldığı diğer çocuklardan biridir. 10 yıl sonra hastanede karşılaştılar ama hafıza kaybından dolayı ilk başta Ray'i tanımamıştır. Kaçırıldıkları organizasyon tarafından içine bir parazit yerleştirilmiştir.
Bölüm Başlıkları:
1. God's Eye
2. Partner
3. Scenery Through The Glass
4. Red Ribbon
5. Substituting
6. Gift
7. Lover
8. Wriggling Past
9. The Clone
10. Reunion
11. Love...
12. Paradise of Grief
13. Life

Önceki
Önceki Konu:
Maji
Sonraki
Sonraki Konu:
Hana no Asuka Gumi!

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: