Sapuri
Diğer İsimleri: Suppli
Yılı: 2006
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 11

Minami Fuji 27 yaşında, reklam ajansında çalışan çalışkan genç bir bayandır. Bir gün işe trenle giderken yorgun olduğundan uykuya dalar bu sırada trende unutulan bir cep telefonu çalar. Minami telefona yakın olduğundan onu alır ve cevap verir. Telefonun sahibi telefonu getirmesini rica eder. Minami ise işi olduğu için kayıp bürosuna bırakacağını söyler ve kapatır. Aynı şekilde cep telefonu sahibinin de önemli bir iş görüşmesi vardır.
Minami işe giderken, merkezdeki dev ekranda gösterilen eski bir reklamı görür ve bunun üzerine onun resmini çeker. Bu sırada bir başkasınında reklama dikkat ettiğini görür. Bu kişi ise cep telefonunu kaybeden kişi olan Yuya Ishida'nın ta kendisidir bu.
Bu iki yabancı insanın hikâyesi ise bundan sonra kesişmeye başlar. Yuya, Midami'nin iş yerinde artık bir yarı zamanlı çalışan olarak işe girer. Ve Minami'ye bir posta teslim eder. İlk başta Minami ona bakmaz, ama cep telefonu çalınca onun telefonunu unutan kişi olduğunu fark eder ve bu süre sadece 15 saniyedir, tıpkı önceki gördüğü reklamın süresi uzunluğunda yani. Böylece yaşayacakları ilginç günler başlamış olur.

Önceki
Önceki Konu:
Brother Beat
Sonraki
Sonraki Konu:
My Boss, My Hero

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: