Yılı: 2005
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 11
Yapımcılar: TBS

Sakurai ailesi geçimlerini kuru temizlemecilik yaparak kazanan küçük bir ailedir. Baba Sakurai bir gün bir kaza geçirir ve hastanede ani bir kanamayla hayatını kaybeder. Hayatını kaybetmeden önce ise en büyük oğlu Tatsuya'ya aileye bundan sonra onun göz kulak olmasını ister. Tatsuya bu sözü asla unutmaz ve büyüyünce babasına layık bir evlat olarak iyi bir şirkette çalışır ve ailesinin geçimini üstlenir. Ortanca kardeşi Riku ise biraz havai, kızların gözdesi ve oldukça çoğu şeyi boşlayan bir yapısı vardır. Yüzme öğretmeni olarak çalışır. Önceden çıktığı kız arkadaşı Ai ise ona hala aşıktır. Tatsuya ve Riku'nun en küçük kardeşleri Junpei ise evi temizlemek ve yemek yapmayla ilgilenir. Evin annesi Haru ise kocası öldükten sonra, okul arkadaşının çalıştığı hipermarkette çalışmaya başlamıştır. Dahası arkadaşı da ona aşıktır.
Tatsuya'nın hayatı normal akışında devam ederken bir gün bir kızla metro istasyonunda çarpışır ve yanlışlıkla kızın gözlüğünü kırar. Gözlüğünü kırdığı kız yani Chisato, Tatsuya'nın annesinin çalıştığı iş yerine müdür olarak yeni atanmıştır. Ve Tatsuya'ya da aşık olmuştur o andan itibaren. Tatsuya'nın ailesinin içinde gelişen olaylar ve Chisato'nun aşkıyla birlikte işler iyicene bir karmaşaya dönüşür.

Sonraki
Sonraki Konu:
Sapuri

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: