Seihou Bukyou Outlaw Star
Diğer İsimleri: Outlaw Star
Yılı: 1998
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 26
Yapımcılar: Sunrise

Uzay'da üç farklı grup bulunmaktadır: Hükümet, özel teknikler ve büyüyü kullanabilen çeşitli korsan klanları ve kanun kaçakları. Kanun kaçakları kimsenin baskısı altında olmadan yaşamaktadır. Kanun kaçağı olan Gene Starwind ve 11 yaşında ki ortağı Jim Hawking ile birlikte çalışırlar. Telefonda kendini Rachel adıyla tanıtan gizemli kadın Gene'den korumalık yapmasını ister. Gene ve Jim bu işi alırlar. İşler sandıklarından daha karışıktır. Rachel'i yakalamak isteyen kişiler önlerine çıkar ve Gene ve Jim, Rachel'in aslında Hilda diye bir kanun kaçağı olduğunu öğrenirler. Hilda'nın sırrıyla birlikte Gene ve Jim'in hayatları eskisinden daha farklı olacaktır artık. Çünkü hükümet, korsan klanları ve diğer kanun kaçakları artık peşlerindedir. Yapay android olan Melfina ise aradıkları asıl şeydir. Hilda'nın Outlaw Star uzay gemisi ile birlikte peşindeki düşmanlardan kaçmaya ve ilginç bir maceraya başlamış olurlar.

Gene StarwindKanun kaçağı olan Gene, silahlar konusunda ve silahları kullanma konusunda oldukça iyidir. Geçmişte uzayda babasıyla birlikte bir saldırıya uğrarlar ve babası onun kaçmasını sağlar, kendisi ise saldırıdan kurtulamaz. Bunun üzerine geçmişinde ki bu acı olaydan sonra uzaya karşı bir korkusu vardır. Ne var ki en büyük hayali de uzayda yolculuk yapmaktır. Oldukça çapkındır. Sempatik, karizmatik, yakışıklı, çocuksu, cesur ve iyi yüreklidir.

Jim Hawking11 yaşında olmasına rağmen çok zekidir. Bilgisayar uzmanıdır. Takımın beyni gibidir. Yaşına göre sorumluluklarını bilen ama yeri geldiğinde de çocukluğunu yaşamaya devam eden biridir.

MelfinaOutlaw Star gemisinin ana güç kaynağıdır. Geçmişini hatırlamıyordur ve ne yapacağını da bu yüzden bilmiyordur. Çok masum, iyimser, güzel, tatlı biridir. Gene'den hoşlanıyordur.

Aisha ClanclanKedi kız olan Aisha'nın büyük güçleri vardır. Diğer bir haline yani vahşi kedi kılığına dönüşünce asıl güçleri açığa çıkar. Çok yiyen, çok konuşan, yerinde duramayan, sevimli ve bir o kadar inatçı biridir.

"Twilight" Suzukaİyi bir kılıç ustası olan Suzuka, para için çalışmaktadır. Oldukça güzel birisidir. Sakin bir yapıya sahiptir. Dediği şeyi mutlaka yapmaya çalışır.Bölümler:

01) Outlaw World
02) Star Of Desire
03) Into Burning Space
04) When The Hot Ice Melts
05) Beast Girl, Ready To Pounce
06) Beautiful Assassin
07) Creeping Evil
08) Forced Departure
09) A Journey of Adventure! Huh?
10) Gathering for the Space Race
11) Adrift In Subspace
12) Mortal Combat With The El Dorado
13) dvance Guard From An Alien World
14) Final Countdown
15) The Seven Emerge
16) Demon of the Water Planet
17) Between Life and Machine
18) The Strongest Woman in the Universe
19) Law and Lawlessness
20) Cats and Girls and Spaceships
21) Grave of the Dragon
22) Gravity Jailbreak
23) Hot Springs Planet Tenrei
24) Cutting the Galactic Leyline
25) Maze of Despair
26) Return to Space

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: