Yılı: 2012
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 16

Konusu: Yoshiki Nakamura'nın aynı adı taşıyan ve çok tutulan Shoujo Manga serisinden uyarlanmıştır.


Kyoko Mogami 16 yaşında çalışkan ve çok yardımsever bir kızdır. Annesi deli olduğundan dolayı, Kyoto'da Fuwa ailesinin yanında yaşamaya başlamıştır. Çocukluk arkadaşı olan Shotaro'ya aşıktır. Kyoko, Fuwa ailesinin yanında ev idaresi hakkında birçok şey öğrenmiştir. Shotaroya yaşamını adayan Kyoko, Shotaro Tokyo'ya bir şarkıcı olarak sahneye çıkmak için gitttiği zaman onu izlemiş ve onun için çalışmaya karar vermiştir.

Ama bir gün Kyoko, Shotaro'nun menajerine Kyoko'nun onun için hiçbir şey ifade etmediğini söyler ve Kyoko buna kulak misafiri olur. Kyoko onun için sadece bir hizmetçiden ibarettir. Bu Kyoko'yu çok kızdırır ve Shotaro'dan intikam almaya yemin eder. Shotaro ise buna sadece gülerek karşılık verir, çünkü şimdi popüler bir şarkıcı olmuştur ve Kyoko ise hiçbir şeydir. Bu yüzden ona asla dokunamayacağını söylemiştir. Böylece Kyoko şov dünyasına adım atıp, Shotaro'dan daha popüler olmayı ve onu küçük düşürmeyi kararlaştırmıştır.

Durum sandığı gibi kolay olmayacak, onu bu yolunda türlü engeller bekliyor olacaktır. Profesyonel bir aktris olmak için Kanae Kotonami, Maria Takarada, Yukihito Yashiro ve en önemliside Ren Tsuruga gibi önemli ve yeni insanlarla tanışacaktır.[Tayvan uyarlama]

Önceki
Önceki Konu:
Ojakgyo Brothers
Sonraki
Sonraki Konu:
The King 2 Hearts

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: