Tenshi na Konamaiki
Diğer İsimleri: Cheeky Angel
Yılı: 2002
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 50
Yapımcılar: TMS Entertainment, TV Tokyo

Megumi Amatsuka, okulun en güzel kızıdır ama Megumi'nin çok büyük bir sırrı vardır.O aslında bir erkektir.Bir gün bi büyücü olduğunu düşündüğü biriyle karşılarşır.Büyücü Megumi'ye bir kitap verir.Kitabın içinde bir cin vardır.Cin Megumi'nin bir isteğini yerine getirebileceğini söyler.Megumi tam anlamıyla bir erkek olmak ister.Ama bilmediği bir şey vardır.Cinin ikizi olan başka bir cin, herhangi bir dilekte bulunan insanların bütün dileklerinin tam tersini yapar.Ve böylece Megumi'yi çok güzel bir kız yapar ve 9 yaşına geri döndürür.
Yıllar geçer ve Megumi tekrar liseye başlar.Kitabı tekrar bulup eski haline dönmek istiyordur...

Megumi AmatsukaIchiro Fujiki:Megu-chan'ın parçasıdır ve aşırı derecede normal bir adamdır. Megu'dan hoşlanır fakat çok ürkek olduğundan dolayı kendisini gerçekten ifade edemez.

Miki Hanakain :Megumi'nin çocukluk arkadaşıdır.

Hitomonji Kobayashi:Megu-chan koruma kulübündedir.

Genzo Soga:Korkunç bir serseridir. Önceden Megu ile çıkıyorlardır ama sonradan yolları değişir. Çok şiddetli ve bencil olmasına rağmen arkadaşlarına daima korur.


Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: