Time Slip Dr. Jin
Yılı: 2012
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 20

Japonya'da ünlü bir manga olan JİN, Koreliler tarafından uyarlanarak Time Slip Dr. Jin ilk bölümden itibaren oldukça ilgi çekici görünüyor.
Jin Hyuk başarılı bir beyin cerrahıdır. Sevgiliside aynı hastanede doktor olan yardımsever Mi Na, küçük bir çocuğun babasını kurtarmasını ister fakat Jin bunu vakit kaybı olarak niteler. Hasta öldükten sonra Mi Na üzülür, arabasına binerek yola çıkar bu sırada kaza geçirir, hastaneye kaldırılır. Jin onu öyle görünce oldukça üzülür, elinden geleni yapacağını söyler. Bu olaylardan önce yolda bulunan bir adam hastaneye getirilir. Jin adamı ameliyat ederken kafasından bir cenin çıkartır. O andan sonra Jin de garip hisler olmaya başlar. Rahatlamak için çatıya çıktığında ameliyat ettiği garip adamın elindeki ceninle binadan atlamaya çalıştığını görür. Engel olmaya çalışırken kendisi ceninle beraber düşer. Düşüş ile beraber kendini 1860 yılında bulur. Ortaya çıktığı yerde bakanlığın askerleriyle bir çete arasında çatışma vardır. Bakanlığın askerleri onu görünce düşman beller. Jin artık olaydan sonra aranan bir insan olmuştur.

Önceki
Önceki Konu:
New Heart

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu