To Heart 2 ad Next
Diğer İsimleri: ToHeart2 adnext
Yılı: 2010
Türü: OAV
Bölüm Sayısı: 2
Bölüm Süresi: 30 dakika
Yapımcılar: Aquaplus, Kaos Project

İlk Ad: Manaka, erkeklerle konuşmakta zorlandığı için Takaaki'den yardım ister. Pratik olarakta kütüphanede yalnız olduklarında Takaaki, Manaka'ya ilk ismiyle hitap eder. Manaka kendini o kadar kaptırır ki Takaaki ile ilgili hayaller görmeye başlar. Öte yandan bir an Takaaki ve Manaka kütüphane dışında birbirlerine ilk isimleriyle seslenir. Ve bu şans eseri okulda duyulur ve Takaaki'nin çevresindeki kızlar kendilerine ilk isimleriyle hitap etmesi için ona baskı yaparlar.

Çöp Sepeti Hatıraları: Takashiro Yuuki, Takaaki'nin çocukluk arkadaşıdır. Yuuki küçükken anne ve babası boşanırlar ve Yuuki taşınmak zorunda kalır. Okulundaki arkadaşlarından ayrılmasından öte kendi soyadını da kaybedecektir. Bunu öğrenen Takaaki ona kendi soyadını vereceğini söyler. Yıllar sonra Yuuki eski yaşadığı yere geri döner ve hatta Takaaki ile aynı okula ve hatta aynı sınıfa gitmeye başlar. Bu arada bundan haberdar olan Takaaki'nin kişisel hizmetçi robotu Harumi, Yuuki'ye meydan okur. Takaaki ikisinin arasında kalır elbette...

Önceki
Önceki Konu:
Tsubame Syndrome

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu