Ultra Maniac (2003)
Yılı: 2003
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 26
Yapımcılar: Shueisha, Yoshizumi Wataru

Ayu Tateishi ve Nina Sakura çok iyi arkadaştır. Aslında arkadaş olmalarının bir sebebi de aniden karşılaşmalarıdır. Nina, Ayu'ya çarpar ve cüzdanını düşürür. Nina, Ayu'yu aramaya başlar. Ayu havada uçan bir insanın olamayacağını hayal gördüğünü düşünür. Tam eve girdiğinde Nina'yı karşısında görünce ikinci bir şok daha yaşar. Ertesi gün ise yan sıra arkadaşı olmuştur. Sonradan ikiside birbiriyle iyi anlaşmaya başlar. Tabi Nina'nın büyüleri hep ters tepmekte ve en çokta bundan Ayu etkilenmektedir. Ayu'nun mutlu olması için yapılan büyüler. Sonunda hep komik olaylar olmaya başlar. Hatta bir ara Ayu erkeğe bile dönüşmüştür.

Ama Nina'nın insanların dünyasına gelmesinin bir sebebi vardır. Büyü Krallığı'nda özel 5 top insan dünyasına yollanmıştır ve bunları bulması gerekiyordur. Bu topları toplamada da yalnız değildir. Maya adlı Büyü Krallığı'ndan gelen ve onların sınıfına transfer olan kızda toplamaya çalışır. Bir de biri varki başlarının belası Yuta'dır. Oda Büyü Krallığı'ndan gelmiştir; ancak ikisinden de güçlüdür. Devamlı Nina ve Maya'nın yanlarında dolaşır.

Acaba Nina 5 topu bulup Büyü Krallığı'na dönecek mi veya bunu başaramayacak mı ???


Ayu Tateishi -> Tenis oyunculuğunda çok iyi olmasına karşın fazlasıyla utangaç bir yapısı vardır. Özellikle hoşlandığı çocuğa karşı. Genellikle yardımsever ve arkadaşça davranışları olan bir kızdır.

Nina Sakura -> Ayu'nun kendisine yardımcı olması dolayısı ile sırrını açıklar ve böylece çok iyi arkadaş olmuşlardır. Hareketli, canlı ve dürüst bir kişiliği vardır.


Sağdaki Nina - soldaki de Ayu


Bölüm Listesi:

1. Ayu & Nina02. Boy Meets Girl
2. Boy Meets Girl
3. Change Over
4. Da Capo
5. Enigma
6. Fight Over.
7. Gigantic Pet
8. Hello, Little Girls
9. Item
10. Jack Straw
11. Knight Spirit
12. Lovesick Night
13. Magic vest
14. Negative girl
15. Orange stone
16. Pinch hitter
17. Quest
18. R & B
19. Stand by me
20. Tangle
21. Untangle
22. Virgin love
23. Wonderful night
24. X-Day
25. Yes, I Like You
26. Zoom In

Yapılan Yorumlar

akain
akain21 Mayıs 2008

Çok güzel ve eylenceli bir anime aslında Nina yaptığı büyülerle hep Ayu çektiriyor:P

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: