Venus Versus Virus
Yılı: 2007
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 12
Yapımcılar: Studio Hibari

Sumire Takahana normal bir genç kızdır sadece küçüklüğünden beri hayaletleri görebilmektedir. Bir gün koridorda koşarken bir broş Sumira ya batar ve şeytanlarıda artık görebilme özelliği oluşur, sonradan Lucia Nabashi adındaki venüslerin başı ortaya çıkar ve şeytanı öldürür. Sumira şeytanları görebilme özelliği o iğneden kaptığı virüs sayesinde olmaktadır. Lucia bu virüslerin sebep olduğu şeytanlarla dövüşür, Sumira da ona yardım etmektedir. Fakat Sumira da virüs farklı etkilere neden olur ve artık iki kişiliği oluşmuştur diğer kişiliğindeki karakter oldukça güçlü bir savaşçıdır ve herkese saldırmaktadır. Ayrıca çok güçlü eli sayesinde şeytanları öldürür bu kişiliğini kontrol altına alması için Venüs grubu ona yardım eder. Ama grubun yaptığı barikatı bile gücü sayesinde yok eder. Sumira'nın başına şimdi neler gelecek?

Venus Versus Virus ilk bölümün ilk kısmını izlemek için tıklayın.

Sumire Takahana

Sumire lise öğrencisidir. Venüs öncü kuvvetinin en yeni üyesidir. Önceleri Lucia'ya pek bir yardımı dokunmaz. Ona virüs bulaşsada vücudu pek fazla tepki vermez. Virüs sayesinde çılgın bir hale dönüşür ya da başka bir değişle Anti-Virüs'cü olur. Garip bir yeteneğe sahip olsada çok güçlü ve acımasız olur. Dönüşüm geçirince dost ve düşmanı ayırt edemez.

Lucia Nahashi

Lucia çok güçlüdür ve Venüs öncü kuvvetlerine "virüslerle dövüşüp onları yok edeceğine" dair bir yemin eder. Sol gözü göz bandıyla bağlanmasına rağmen gözü çok esrarengiz bir güç taşır. Gücünü kullandığında düşmanlarına karşı çok acımasız olur.
Bölüm Sayısı;

1.Blue Invitation
2.Revered World
3.Reliant Indication
4.Faint Encounter
5.Distant Mission
6.Bitter Damage
7.Deep Thoughts
8.Dark Desire
9.Sweet Fragrance
10.Misunderstood Aim
11.Sacrificial Intent To Murder
12.White Future

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: