Naruto'lu Yaz Günleri


Sıcaktan kavrulduğumuz ve çoğumuzun tatile gidip denizden çıkmadığı bu yüzdende manga.gen.tr ye giremedikleri şu günlerde, Naruto gibi bir anime gerçekten çok iyi gidiyor. (Özellikle yirmi bölüm üst üste seyrettikten ve seyrederken bir kutu çikolatalı dondurma bitirdikten sonra)


Naruto


Naruto garip bir zamanda geçiyor aslında.Teknojileri müsait olmasına rağmen silah olarak kılıç,hançer shiruken gibi engellenmesi müsait silahlar kullanıyorlar.

Naruto bir kasabada (Hidden villige of leaf) yaşayan öksüz bir çocuktur ve sürekli dikkat çekmek için çeşitli şeyler yapar.(kutsal sayılar dağa oyulmuş Hokage yüzlerini boyamak gibi!) Fakat bütün yaramazlıklarına rağmen Naruto ninja akamedisinden mezun olur ve bir Hokage (Naruto deli gibi Hokage olmak istiyor) olma yolunda ilerlemiş olur.

Mezun olduktan sonra Naruto;Sasuke ve Sakura adlı kişiler ile aynı eğitim takımına düşer.Ustaları ise Güçlü Sharingan Kakashi dir.

Ninjalar çakra (Chakra) denilen şeylerle çeşitli güçler kazanırlar. Örneğin Naruto gölge klonu Jutsu'su (Shodow Clon Jutsu) ile kendinden 10-15 hatta 1000 tane yaparak düşmanlarını şaşırtıyordu. Sasuke ise ateş topu atarak düşmanları yakıyordu.(Sakura anca ağaca tırmanıyor :D)
Mangası her ne kadar sıkıcı ve anlaşılmaz olsada Anime olarak Naruto benim listemde 2.Sıraya oturuyor.Tatil günlerinizi boş geçirmemenizi ve bol bol anime indirip izlemenizi tavsiye ediyorum. (Sakın üst üste 20 tane izlemeyin az kalsın ağaca tırmanıp ağzımdan ateş atmaya başlayacaktım :DDD)

Smily'iyi de koyduktan sonra hepinize iyi tatiller diliyorum

Canina

Kategoriler:

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu