Nino: Yamapi'yi ilk gördüğüm anı hâlâ hatırlayabiliyorum. Kemik kırığı olduğu için performansını sergileyemiyor, ancak yine de çekimleri izlemek için sete geliyordu. Kendi kendime "bu gerçekten çok vicdanlı bir çocuk" diye düşünmüştüm.

Yamapi: Çok nostajik! Eskiden eve hep Arashi'den Aiba-kunla giderdim, ne. Bir keresinde de Ninomiya-kun'un evinde kalmıştım. Benim gözümde Ninomiya-kun bir Dai-senpai, bu yüzden üç yıl önce STAND UP!!'da beraber oynayacağımızı öğrendiğimde çok sevinmiştim!

Nino: O zamanlar Jimusho'daki herkes bana artık bir senpai olduğumu, bu yüzden Yamapi'yle ilgilenmem gerektiğini söylüyordu. Ben de karar verdim, Bundan sonra Yamapi'yi koruyacak kişi ben olacaktım! Nereden bileyim onun benden bile odun olduğunu...

Yamapi: Şöyle şeyler söyleme ya! (gülüyor) Ama STAND UP!! geriye gerçekten çok durur duyacağım hatıralar bıraktı.

Nino: Filmin son sahnesinin çekimi bittiğinde Yamapi ağlamıştı bile.

Yamapi: Doğru. Üstelik çok nadir ağlarım. Diziyi çekmenin verdiği mutluluk, diğerleriyle bir şeyler paylaşıyor olmak... Bittiğinde kendimi çok yalnız hissetmiştim.

Nino: Ama o zamandan beri, daha biz bile farketmeden, Yamapi buralarda asla kaybetmeyen biri oluverdi...

Yamapi: Bu söylediklerin şarkı sözlerinden başka bir şey değil!! (gülüyor) [bahsettiği şarkı: jimoto ja make shirazu = biz buralarda asla kaybetmeyiz, Seishun Amigo'nun şarkısının sözleri]

Nino: Şu sıralar bir arkadaşımla yemek yerken, birden "nasıl popüler olunduğu" hakkında konuşmaya başladık, sonra son zamanlarda en popüler kişilerin kim olduğunu düşünmeye başladık ve Yamapi'de karar kıldık! Hatta o gün seni aramıştım.

Yamapi: Ama hemen açamamıştım...

Nino: Evet!! Arayınca açmadın, sonra yarım saat geçince kendin aradın. Tam da popüler bir adamın yapmayacağı şey, ne~. Herkes anladı artık.

Yamapi: Çünkü Ninomiya-kun genellikle bana telefon ettiğinde tuhaf davranıyor...

Nino: Kendimizi bir insanda görmek gerçekten sık rastlanan bir durum değil çünkü.

Yamapi: Evet. Bugün bu kadar mutlu olmamın sebebi de bu. Çünkü Ninomiya-kun'a çok saygı duyuyorum. (güüyor)

Nino: Yine şöyle aşırı saygılı konuşmaya başladın. Konu senyoritalara sarılmak olduğu zaman hiç de ekstra saygılı değilsin ama!

Yamapi: Şarkı sözlerini çalıp durma!! (gülüyor)[bu seferki şarkı: daite senorita = sarıl bana senorita anlamına geliyor, aynı zamanda Pi-chan'in solo şarkılarından biri.]

Kategoriler:

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: