Yumeria
Yılı: 2004
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 12

16. doğum gününde Tomokazu Mikuri, rüyasında çirkin dev yüzlü bir kız görür. Uyandığı zaman, hayrete düşer çünkü rüyasında gördüğü kız yanındadır. O artık bundan sonra uyuduğunda, rüyası sürekli tekrar eder. Esrarengiz maskeyi bir kız bulur. Artık Dünya'da olmadığını ve kendi dünyasında olduğunu anlar. Rüyasındaki dünyasının adı Silk'tir(İpek'tir). Onlar Faydoom adına dövüşürler ve o bilir ki artık hepsinin canavarları yenecek kadar gücü vardır ve böylece macera başlar.

Tomokazu MikuriRüyasında dünya anahtarını tutar ve kaderi değişir. Mizuki'ye aşıktır.

Mizuki AgatsumaTomokazu'nun çocukluk arkadaşıdır. Arkadaşları için nazik ve düşüncelidir. Tomokazu'ya aşıktır. Uzun pembe saçları vardır ve dövüş üniforması pembe renktedir.

MoneRüya dünyasında yaşayan küçük bir kızdır. Yalnız şu iki kelimeyi söyleyebilmektedir; "Mone!,Monene. Tomozaku'ya bağlanır. Mor kısa saçları vardır ve dövüş üniforması mavi renktedir.

NenekoKedileri seven küçük bir dedektiftir. Sevgili ya da Sevgili'nin eşi kelimelerini kullanarak Tomozaku'yu çağırır. Sarı bir kasket giyer ve kulakları kedi kulağına benzer. Dövüş üniforması turuncu renktedir.

SilkTomozaku'nun kuzeni ve gardiyanıdır. Tomozaku'nun ailesi öldükten sonra beraber yaşarlar. Okulundan mezun olmuştur. Uzun kahverengi saçları vardır. Dövüş üniformasının rengi yeşildir.

Nanase SenjouKuyou Senjou


Bölüm Listesi:

1.16th Birthday
2.Tomokazu, 0 Mark
3.Bulma V
4.School Swimsuit Big Strategy
5.It's a Watch at the Dream Beach
6.Master of Yukata
7.Girl Who Endlessly Reincarnates in Reverse
8.Our Refusal
9.Bunny Man
10.Katsu-don Flavor
11.Destiny Change
12.Tomokazu 100 Points

Önceki
Önceki Konu:
Devilman
Sonraki
Sonraki Konu:
Cosprayers

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: