Giriş Yap | Kayıt Ol
Hoşgeldin ziyaretçi, bugün 27 Ocak 2020 Pazartesi
~ tanıtım sayfası
5 üzerinden 0.0 puan
Gokusen: The Movie
Genel Bilgiler
Adı:
Gokusen: The Movie
Yılı:
2009
Türü:
Film
Kategoriler:
Bağlantılar:
Önceki Seri:
Tanıtım

Hazırlayanlar: prenses serenity

Tutkulu öğretmenimiz Kumiko Yamaguchi ki bilinen adıyla Yankumi, Akado Lisesi'nde 3D Sınıfı'nın yeni öğrencileriyle birlikte yeni öğrenim döneminde eğlenceli bir o kadar da zor zamanlarına başlamıştır.
Ki bu öğrenim döneminde eski öğrencilerinden biri olan Odagiri de bir öğretmen adayı olarak Yankumi'nin sınıfında stajyer olarak başlar.

Bir gün 3D öğrencileri sokak kabadayıları tarafından rahatsız edilirler, kavga başlayacağı sırada 3D sınıfının lideri Reita gelir ve arkadaşlarını oradan kurtarır. Ertesi gün dün hırpaladıkları küçük çete üyeleri çetenin lideri ile birlikte okula gelirler ve 3D sınıfını tehdit ederler.
Okul müdürü Sawatari ise bu durumdan hoşlanmaz ve Yankumi'ye gözdağı vererek: 3D öğrencilerinden herhangi birinin başı belaya girerse Yankumi'nin kovulacağını söyler. Reita ise Yankumi'ye borçlu kalmak istemediği için çete ile yüzleşmek için tek başına gider.

Olaylar bu kadar karışıkken Yankumi'nin eski 3D öğrencilerinden biri olan Ren'in de başı belaya girer. Bulduğu işin uyuşturucu kaçakçılığı olduğunu bilmeden teslimat yaparken gelişen olaylar sonucu polislerin aradığı bir suçlu durumuna düşer. Yankumi ve diğer eski 3D öğrencileri Ren'i bulmaya çalışırlar. Daha sonra Oedo Ailesi'nin başı olan Yankumi'nin büyükbabası, Ren'in uyuşturucu teslimatı yaptığı kişinin kim olduğunu bulduğunda ise şok edici gerçek ortaya çıkar...

Tarih Son Güncelleme: 11/11/2010 Güncelleme Son Değişiklikler (1)
Oyuncular
Hiçbir oyuncu bilgisi bulunmuyor.
 
Karakterler
Hiçbir karakter bilgisi bulunmuyor.
 
Resimler
Bu eserle ilgili resim bulunmuyor.
 

Yorumlar

Bu resim için yorum yapılmamış.

Manga Türkiye © 2006-2012
En iyi şekilde IE7+ ve FF da görüntülenir | Site Haritası | Hakkımızda | İletişim