Gokusen: The Movie
Yılı: 2009
Türü: Film

Tutkulu öğretmenimiz Kumiko Yamaguchi ki bilinen adıyla Yankumi, Akado Lisesi'nde 3D Sınıfı'nın yeni öğrencileriyle birlikte yeni öğrenim döneminde eğlenceli bir o kadar da zor zamanlarına başlamıştır.
Ki bu öğrenim döneminde eski öğrencilerinden biri olan Odagiri de bir öğretmen adayı olarak Yankumi'nin sınıfında stajyer olarak başlar.

Bir gün 3D öğrencileri sokak kabadayıları tarafından rahatsız edilirler, kavga başlayacağı sırada 3D sınıfının lideri Reita gelir ve arkadaşlarını oradan kurtarır. Ertesi gün dün hırpaladıkları küçük çete üyeleri çetenin lideri ile birlikte okula gelirler ve 3D sınıfını tehdit ederler.
Okul müdürü Sawatari ise bu durumdan hoşlanmaz ve Yankumi'ye gözdağı vererek: 3D öğrencilerinden herhangi birinin başı belaya girerse Yankumi'nin kovulacağını söyler. Reita ise Yankumi'ye borçlu kalmak istemediği için çete ile yüzleşmek için tek başına gider.

Olaylar bu kadar karışıkken Yankumi'nin eski 3D öğrencilerinden biri olan Ren'in de başı belaya girer. Bulduğu işin uyuşturucu kaçakçılığı olduğunu bilmeden teslimat yaparken gelişen olaylar sonucu polislerin aradığı bir suçlu durumuna düşer. Yankumi ve diğer eski 3D öğrencileri Ren'i bulmaya çalışırlar. Daha sonra Oedo Ailesi'nin başı olan Yankumi'nin büyükbabası, Ren'in uyuşturucu teslimatı yaptığı kişinin kim olduğunu bulduğunda ise şok edici gerçek ortaya çıkar...

Önceki
Önceki Konu:
Gokusen 3
Sonraki
Sonraki Konu:
Tight Rope

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: