A.D. Police
Yılı: 1999
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 12
Yapımcılar: AIC, Plum

Popüler OVA serisinin "A.D. Police -Another story of Bubblgum Crisis" yeniden yapılmsıdır. Konu 10 yıl öncesindne başlar. Önceki seriden daha fazla güncel konu ihtiva eder. 21. yüzyılın DÜnyasıyla uyuşturulmuştur.

Kenji Sasaki ailesini arka plana atmış insanlarla pek iletişimi olmayan bir polistir. Mesleğini en iyi şekilde yapmaya çalışır. Bu halinden kurtulmasını sağlayan 2 insnala karşılaşır. kız arkadaşı Kyouko ve ortağı Hans. Hans oldukça humanist bir tiptir ve insanları çok sever başta Kenji bu durumu anlamasada ilerki zamanlarda Hans'ın sırrını öğrendikten sonra aralarında büyük bir dostluk başlar.
"Hayat" veren Tanrının oteritesi artık modern Dünyanın yapay oluşumları ile sorgulanır. yapay organlar, klonlanma vb...Bu tür işler Tanrı rolü üstlenmeye çalışan insanoğlunun sınırlarını aşarlar.
Bu iki polis gelişen teknolojiden doğan tehlikelere karşı beraberce karşı koyarlar ama insnaoğlunu büyük tehlikeler beklemektedir.
Kenji 23 yaşında bir dedektiftir. 7 yaşındayken ailesi öldürülmüştür.

Hans 27 yaşında Alman bir dedektiftir. Oldukça ünlüdür ve başta kenji ile anlaşamazlar. Hemşire Agemi'ye aşık olur.

Bölüm Listesi
1. Ortak
2. Kaçak
3. Pazarlık
4. Söz vermek
5. Strateji
6. Aile
7. Kan lekeleri
8. Bellek
9. Mahkumiyet
10. Talan
11. Sahtekarlık
12. Delil

Önceki
Önceki Konu:
Mouse
Sonraki
Sonraki Konu:
Tokyo Babylon

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: