Karin
Diğer İsimleri: Chibi Vampires
Yılı: 2003
Mangaka: Kagesaki Yuna
Yayınlayan: Kadokawa Shoten

Karin normal bir kızdır ailesinin vampir olmasının dışında, her nasılsa Karin ailesi gibi kan içmemektedir ailesinden farklıdır, aksine kan üretmektedir bu durum ailesinde kabul edilmez.

Karin okula gitmek için kalkar okula gittiğinde kendini iyi hissetmez o sırada okula yeni tranfer olan Kenta Usui diye biri gelmiştir, o sırada bayılır ve revire kaldırıler en yakın arkadaşı Maki Tokitou başında beklerken karin uyanır ve onu lezzetli bulur ve hemen oradan kaçarak sınıfına döner Bu durumu akşam eve döndüğünde ailesine anlatır.

Karin Maaka
Ailesi vampir olan ve ailesinden farklı olarak kan üretebilir, ailesi bu durumdan pek hoşlanmaz. Kurbanalrdan kan içmez, çok fazla burun kanamaları olur. Diğer vampirler gün ışığına çıkamazken KArin çıkabilir, ayrıca okuldan sonra Julian'nın Restaurantında yarım gün çalışır.


Kenta Usui
Kenta Usui Karin'in sınıfına yeni tranfer olmuş okul arkadaşıdır. Ayrıca Karin'in normal bir insan olmadığını bir vampirolduğunu bilir ve sır olarak tutar. Karin ona öğle yemeği için çanta hazırlar. Karin'in ailesi onları izler hergün. Annesi ile beraber yaşar, babası ölmüştür.

Anju Maaka
Karin'in küçük kız kardeşidir çok gotik bir kızdır.

Ren Maaka
Karin'in ağabeyidir. Gözleri ile bayanları etkiler.


Henry Marker
Karin'nin babasıdır. Karin'i çok korur, özellikle Kenta'ya karşı korumacıdır.


Önceki
Önceki Konu:
Hitsuji no Uta
Sonraki
Sonraki Konu:
Poe no Ichizoku

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu