Kuchibiru Tameiki Sakura Iro
Yılı: 2006
Cilt Sayısı: 1
Mangaka: Morinaga Miruku
Yayınlayan: Ichijinsha

7 kısa öyküden oluşmaktadır. Bu öyküler okulda ki tüm kızların arasında geçmektedir.

1. Hikaye: Even if We're not Friends (Eğer biz arkadaş değilsek), iki kız arasında geçer. Orta okulu bitirip farklı iki liseye giderler.

2. Hikaye: The Summer Closest to Heaven (Yazda ki kapatılmış cennete doğru), okulda seneler önce yanlışlıkla ölen kızın ruhunu anlatır. O ruh bir kadına aşık olur.

3. Hikaye: A Kiss, Love, and a Prince (Öpücük, Aşk ve Prens), Even if We're Not Friends öyküsünün devamıdır. Fakat öykü farklı karakterlere yönelir. Hikayenin ana karakteri olan bir kız sempaiyi öper. Bu olayların hepsi okulda gerçekleşir. Okulda garip olaylar geçmektedir. Çünkü okulda ki tüm kızlar önüne gelen her erkeği öper. Çünkü bu kızlar çok cesurlardır ve kendi prenslerini arıyorlardır.

4. Hikaye: This Love From I Can't Remember When (Sevdiklerimi unutmayacağım), Morinaga Milk's'in üçüncü devam serisidir. Bir kızın karşılıksız sevgisini anlatır.

5. Hikaye: Cherries For Your Lips (Kiraz dudakların için), bir kızın en iyi arkadaşına aşık olmasının öyküsünü anlatır.

6. Hikaye: If I Kiss Her Ring Finger (Eğer seni öpersem parmağındaki yüzük benim olur), Nana, Hitomi'den arkadaşlıktan daha da öte bazı şeyler ister. Fakat Hitomi, Nana'ya ilgi göstermez. Nana orta okulda başarısız olur. Hitomi, Nana'dan özür dilemek için sınıfı geçmesi için onu çalıştırır.

7. Hikaye: Real love (Gerçek Aşk), Michuri, sempaiye onu sevdiğini itiraf eder. Bununla beraber sempaiye onu sevip sevmediğini sorar.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu