Maria-sama ga Miteru
Diğer İsimleri: The Virgin Mary is Watching Over You
Yılı: 2004
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 13
Yapımcılar: Geneon Entertainment, Rondo Robe, Studio D, Studio DEEN, Tezuka Productions

Katolik kız lisesine giden Yumi Fukuzawa adlı kızın başından geçenler anlatılmaktadır. Okul öğrenci konseyi Yamayurikai'nin amacı okulun göreneklerine yaraşır yeni öğrencileri kazandırmaktır. Konsey her üyenin yeni bir -Kız kardeş bulmalı olduğunu söyler. Bu bakımdan "Kız kardeş-abla" sistemi temel alınmıştır. Kırmızı,beyaz ve sarı gül grubun simgeleridir. Üyeler gül adıyla çağrılır. Bu grubun üyelerinden birisi olan Sachiko Ogasawara ise gruba yeni üyeler kazandırmak istemektedir ki bunu düşündüğü zamanlarda Yumi ile tanışır. İkisi arasında daha sonra gelişen olaylar anlatılır.

Yumi Fukuzawa

Utangaç, canayakın, sıcak kanlı bir kişiliğe sahiptir. Sachiko ile abla-kardeş olmak ister ama onun kendisi ile ilgilenmeyeceğini düşünürken yanıldığını anlar anlamaz onunla mümkün olduğunca birlikte olmaya çalışır.

Sachiko Ogasawara

İlk önceleri Yumi'ye duygularını belli etmezken onu kıskanmaya ve onunla ilgilenmeye başlar ki bunun yanında çok gizemli ve sevgisini içinde yaşatan bir kişiliğe sahiptir. Gün geçtikçe de onunla birlikte olmak kendisine zevk haline getirir.

Yamayurikai üyeleri

Bölümler:
1)The Troubling Soeur Declaration
2)The Awkward Piano Duet
3)The Moon And The Rosary
4)Yellow Rose Revoltuion
5)The Battling Maidens
6)Rosa Canina
7)The Surprising Chocolate-Part-1
8)The Surprising Chocolate-Part-2
9)The Red Card
10)The Forest Of Thorns
11)White Petals
12)First Date Triangle
13)Good Day, Onee-sama

Önceki
Önceki Konu:
Onii-sama e

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: