Onii-sama e
Diğer İsimleri: Brother, Dear Brother
Yılı: 1991
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 39
Yapımcılar: Ikeda Riyoko, Tezuka Productions

Misono Nanako, ortaokuldayken bir süreliğine öğretmenliğini yapan Takehiko Henmi'den onun ağabeyi olmasını ister. Henmi bunu kabul eder ve Misono'da bunun üzerine ayrıldıkları için ona sık sık mektup yazacağını söyler.

Misono, zengin kişilerin kızlarının gittiği Seiran Akademisi'nin sınavından yüksek not alarak arkadaşıyla beraber bu okula girmeyi başarır. Okulda Muhteşem Üçlü olarak bilinen üç kız vardır: Fransız devriminden karizmatik bir piyanist olan Saint Juste - Rei Asaka, ikinci olarak adını Genji Monogatari`den alan sporda yetenekli Kaoru no kimi - Orihara Kaoru ve son olarakta, okulun güzel ve yetenekli kızlarının olduğu seçkin bir grup olan Sorority'nin başkanı büyüleyici bir güzelliğe sahip olan Miya-sama - Fukiko Ichinomiya.

Misono daha ne olup bittiğini anlamadan bu seçkin kulübe aday gösterilir ve ilginç bir şekilde de gruba kabul edilir. Misono her ne kadar bir profesörün kızı(üvey) da olsa okulda ki çoğu kız onun seçilmesinden dolayı ondan nefret etmeye başlar. Misono'nun lise hayatı bu gruba girmesiyle kaosa dönüşmeye başlar. Ve bu yaşadıklarını da ağabeyine her daim yazmayı da ihmal etmez.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: