Sapuri
Diğer İsimleri: Suppli
Yılı: 2006
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 11

Minami Fuji 27 yaşında, reklam ajansında çalışan çalışkan genç bir bayandır. Bir gün işe trenle giderken yorgun olduğundan uykuya dalar bu sırada trende unutulan bir cep telefonu çalar. Minami telefona yakın olduğundan onu alır ve cevap verir. Telefonun sahibi telefonu getirmesini rica eder. Minami ise işi olduğu için kayıp bürosuna bırakacağını söyler ve kapatır. Aynı şekilde cep telefonu sahibinin de önemli bir iş görüşmesi vardır.
Minami işe giderken, merkezdeki dev ekranda gösterilen eski bir reklamı görür ve bunun üzerine onun resmini çeker. Bu sırada bir başkasınında reklama dikkat ettiğini görür. Bu kişi ise cep telefonunu kaybeden kişi olan Yuya Ishida'nın ta kendisidir.
Bu iki yabancı insanın hikâyesi ise bundan sonra kesişmeye başlar. Yuya, Midami'nin iş yerinde artık bir yarı zamanlı çalışan olarak işe girer. Ve Minami'ye bir posta teslim eder. İlk başta Minami ona bakmaz, ama cep telefonu çalınca onun telefonunu unutan kişi olduğunu fark eder ve bu süre sadece 15 saniyedir, tıpkı önceki gördüğü reklamın süresi uzunluğunda yani. Böylece yaşayacakları ilginç günler başlamış olur.

Önceki
Önceki Konu:
Zettai Kareshi
Sonraki
Sonraki Konu:
Anego

Yapılan Yorumlar

liberiangirl
liberiangirl14 Ekim 2008

fena değildi Kamenashi için izlenebilir :))

Tifa
Tifa06 Eylül 2010

Güzel bir şeye benziyor ama konuyu biraz saçma buldum <.< gene de bakıcam ^-^

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: