Seikimatsu Occult Gakuin
Diğer İsimleri: Occult Academy
Yılı: 2010
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 13
Bölüm Süresi: 24 dakika
Yapımcılar: A-1 Pictures Inc.

Yıl 1999. Nagano Matsushiro, Japonya'da Özel Waldstein Akademisi'nin kurucusudur ve buranın esrarengiz bir yanı vardır. Burada her türlü ruhsal gücün ve diğer doğa üstü olayların olduğuna inanılmaktadır. Bundan dolayı buraya Occult Akademi denilir.

Akademinin kurucusu Nagano öldüğünde ise tek varisi olan kızı Maya okula babasının cenazesi için gelir ve babasının vasiyetini kullanarak müdür olarak görevine başlar. Ancak Maya esrarengiz şeylerden nefret etmektedir ve dolayısıyla bu okuldan da nefret etmektedir ve tek amacı bu okulu yok etmektir. Tabii işler istediği gibi gitmez ve gelecekten gönderilen Fumiaki Uchida ile karşılaşır.
Fumiaki, 1999 yılında dünyanın uzaylılar tarafından işgal edilmeden önce Nostradamus'un gizli anahtarını bulmak için 2012 yılından gönderilen bir ajandır. Kıyamet gününün olacağı bu kehanetin gerçekleşeceği yer ise Occult Akademi'den başka bir yer değildir. Maya, babasının ölümüne neden olan Nostradamus anahtarını bulmak için önceki amacından vazgeçerek Fumiaki'yle bir takım olur ve birlikte geleceği kurtarmak için anahtarı aramaya başlarlar.

Bölümler:

1 Maya`s Prediction
2 The Advent of Bunmei
3 Mikaze Blows Through
4 The Collapse of Bunmei
5 Kozue in the Summer
6 Bunmei`s Distance
7 Maya`s Amigo
8 Mamma Ami~ya!
9 Akari of Snow
10 Akari of Fireplace
11 Maya`s Death
12 A Thousand Wind, The Search for Beauty
13 Maya`s Bunmei

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: